ATV Müge Anlı Güven Bana yarışması iletişim kanalları telefon ve whatsapp hattı bilgileri

ATV ekranlarının en sevilen sunucusu olan Müge Anlı geçtiğimiz günlerde ekranlara veda etti. Tatlı Sert programını sunan başarılı sunucu son programda izleyicilere müjdeyi verdi. Yaz sonunda başka bir programla ekranlara geleceğini söyleyen Müge Anlı hayranlarını sevindirdi. Yeni programın adı Güven Bana olacak. Müge Anlı Güven Bana yarışması iletişim numarası nedir? WhatsApp hattı nedir? İşte detaylar...

ATV Müge Anlı Güven Bana yarışması iletişim kanalları telefon ve whatsapp hattı bilgileri

Ekranların en sevileni ve en çok takip edileni olan Müge Anlı, yıllardır ülkemizde başarılı bir programcılık yapmaktadır. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan sunucunun yeni bir programla ekranlara geleceği duyuruldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yaz tatiline girmesiyle birlikte hayranları üzüldü. Ancak son programda Müge Anlı müjdeyi verdi. Müge Anlı yeni bir programla yaz sonunda ekranlara geri dönecek. Programın adı Güven Bana olacak. Yarışma formatında olacak olan programın içeriği merak ediliyor.

Güven Bana yarışması 27 Haziran Perşembe günü Müge Anlısunumuyla ATV ekranlarında olacak. Müge Anlı halk arasında çok sevilen biridir. Özellikle esrarengiz olayları çözmesi, mazlumlara ve mağdurlara yardım etmesi onu çekici hale getiriyor. Güven Bana yarışmasında ise sadece bilmek yeterli değil. Karşınızdakine güvenmek ve güven vermek de en önemli şartlardan ikisi. İki kişi arasında geçecek olan yarışmada toplam ödül 1.000.000 TL olarak belirlendi.

Yarışmanın sloganı ise kazanmak için güvenmeye güvendiğiniz için kaybetmeye hazır mısınız şeklinde olurken, yarışmacıların birbirine güvenmesi en önemli etkenlerden biri olacak. Heyecan dolu yarışmayı büyük bir merakla bekliyoruz.

Güven Bana Yarışması Telefon Numarası

Yarışmada 15 adet soru sorulacak. Toplam ödül ise 1.000.000 TL olarak belirlendi. Yarışmanın başvuru formu ATV resmi sitesinden yayınlandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 16:29

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Aslanbas
Mehmet Aslanbas - 12 ay Önce

Bende katılmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yahya balci
Yahya balci - 12 ay Önce

Ben yarismaya katilacam

İsmet
İsmet - 12 ay Önce

Yarışma için telefon ve WhatsApp numarası verirmisiniz

Seher ünlü
Seher ünlü - 12 ay Önce

Güvenbana yarışmasına katılmak istiyorumbenide davet ederseniz çok mutlu olurum şansımı zorluyorum

Seher ünlü
Seher ünlü - 12 ay Önce

Müge anlı sizi seviyorum yarışmanıza katılmak istiyorum

Seher ünlü
Seher ünlü - 12 ay Önce

Atv Müge Anlı güven bana haberport

Mehmet Aslanbas
Mehmet Aslanbas - 12 ay Önce

Bende katılmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen bir yardım edin lütfen ben beyın kanaması geçiren bir insanım lütfen yardım edin

Ayşe ilidi
Ayşe ilidi - 12 ay Önce

Muge abla bu yarisma tam bana gore lutfen benide çağırınPopüler Haberler