Avlu Deniz Ölecek mi? Demet Evgar Avlu Dizisinden Ayrılıyor Mu?

Star TV’de yayınlanan Avlu dizisindeki son gelişmeler sonucunda seyirciler hayal kırıklığına uğradı. Dizinin son bölümünde Deniz’in bıçaklanmasının ardından, akıllara Deniz ölecek mi? Demet Evgar diziden ayrılıyor mu, sorusu geldi.

Avlu Deniz Ölecek mi? Demet Evgar Avlu Dizisinden Ayrılıyor Mu?

Avusturalya yapımı Wentworth dizisinden ülkemizde uyarlanan Avlu dizisinin başrol oyuncusu Demet Evgar’ın diziden ayrıldığına yönelik iddialar var.

Star TV ekranlarında 2 sezondur yayınlanan, başrollerinde Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray ve Kenan Ece gibi önemli isimlerin bulunduğu Avlu dizisinin son bölümü kafa karıştırıcı olaylara neden oldu. Geride bıraktığımız hafta 32. bölümü yayınlanan dizinin son bölümü oldukça heyecanlıydı. Dizide Kudret ve Deniz’in kaldığı koğuş karışmıştı ve o sırada Deniz bıçaklanmıştı. Kudret, uzun süredir fırsat kolladığı şeyi yaptı ve Deniz’i bıçakladı. 32. bölüm bu şekilde son buldu ve izleyiciler büyük hayal kırıklığı yaşadı. Dizinin hafta içerisinde yayınlanan fragman bölümünde Deniz’in ölüm haberi geliyor. Ardından Deniz’in mezarı görünüyor.

Ancak Avlu dizisini takip edenlerin unutmaması gereken bir şey var, bu dizide hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Böylede oldu ve dizi yine izleyicileri ters köşe yapacak gibi duruyor. Deniz’in Zerrin tarafından öldürülmüş gibi gösterilecek. İnanılırlığı arttırmak için bütün koğuş da inanmış gibi yapacak. Çünkü Zerrin, Azra’yı yakalamanın tek yolunun bu olduğuna inanıyor. Fragmana bakıldığında da bu anlaşılıyor. Azra, yakalanacağından habersiz bir şekilde Deniz’in mezarına geliyor.

Avlu 33. Bölüm Fragman:

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 22:19

YORUM EKLE

Popüler Haberler