Avlu dizisi Netflix’te ne zaman yayınlanacak? Yeni sezon tarihi belli oldu mu?

Dünya genelinde büyük bir yankı uyandıran Netflix ülkemizdeki bazı film ve dizileri satın almaya başladı. Netflix son olarak Star TV ekranlarında ilgi çeken diziyi satın aldı. Avlu dizisi artık Netflix’te yayınlanacak. Avlu dizisi 3. yeni sezon Netflix’te ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

Avlu dizisi Netflix’te ne zaman yayınlanacak? Yeni sezon tarihi belli oldu mu?

Son zamanların en çok sevilen ve izlenen dizilerinden biri olan Avlu dizisi artık Netflix’te yayınlanacak. Türkiye piyasasına da giren Netflix Avlu dizisinin 3. Sezonunu satın aldı. Daha önce Star TV ekranlarında yayınlanan dizi geçtiğimiz günlerde sezon finali yapmıştı. Sezon finali yapan dizinin yeni sezonunun Blu TV veya Netflix’te yayınlanacağı iddia ediliyordu.

AVLU DİZİSİ NETFLİX’TE

İçerisinde çok sayıda şiddet içerikli unsur barındıran Avlu dizisi, kadın hapishanesinde geçmektedir. Şiddet söylemleri nedeniyle RTÜK ile çok fazla karşı karşıya geldiler.

Dizinin Netflix ile anlaştığını duyuran başrol oyuncusu Demet Evgar, ‘’Avlu yeni sezonda Netflix’te olacak: “Dizimiz Netflix Original’a satıldı. Netflix tarihinde bir ilk… Baştan itibaren yapımında bulunmadığı bir işi Netflix Original olarak almıyor, Netflix olarak alıyor. Çok gurur duyuyorum!” diyerek dizinin Netflix ile olan ilişkisini duyurdu. Avlu 3. Sezonun 2019 yılı sonlarına doğru yayınlanması planlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 14:41

YORUM EKLE

Popüler Haberler