Avlu dizisinin yeni sezonda Netflix'te mi yayınlanacak? Akıbeti belli oldu!

Önceki iki sezonu Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Avlu Dizisinin Yeni Adresi Belirlendi! İşte Avlu dizisinin akıbeti ile ilgili detayların tümü…

Avlu dizisinin yeni sezonda Netflix'te mi yayınlanacak? Akıbeti belli oldu!

Avlu Dizisinin Yeni Adresi Belirlendi!

Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin başrollerinde olduğu Avlu dizisi iki sezondur Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyordu. Son olarak Avlu dizisi Star TV için final yaptı ve farklı bir kanal ya da platformda yayınlanmasına devam edileceği ifade edilmişti.

Başrol oyuncularından biri olan Nursel Köse’nin sezon finali bölümünde diziden ayrılması ile gündeme gelen Avlu dizisi için 3. Sezonun olup olmayacağı tartışılıyordu.

Dizinin yapımcısı Hayri Aslan’ın Netflix ile yapmış olduğu görüşmeler sonrasında ortaya atılan Star TV’nin hiçbir açıklama yapmaksızın dizinin yeni bölümünü yayın akışından çıkarması yönünde çıkan söylemler, bir dönem dizi dünyasında en çok konuşulan konu haline gelmişti.

Bu konu hakkında Demet Evgar çok kesin bir açıklamada bulundu ve kafalardaki soru işaretlerinin bir nebze silinmesinde yardımcı oldu.

Demet Evgar dizinin Netflix Original’a satıldığını ifade etti ve bu durumun Netflix tarihinde bir ilk olduğuna dikkat çekti. Başından beri yapımında bulunmadığı bir diziyi Netflix Original olarak satın almadığını Netflix olarak aldığını söyledi. Bunun büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirtti ve Avlu dizisinin 3. Sezonunun yayınlanacağı sinyallerini verdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2019, 06:41

YORUM EKLE

Popüler Haberler