Avlu Oktay Öldü Mü? Çağdaş Onur Öztürk Diziden Ayrılacak Mı? Ekrem, Oktay’ı Uçurumdan Aşağı Attı

Fenomen dizi Avlu Oktay karakteri öldü mü sorusu merak konusu oldu. Oktay karakterine hayat veren Çağdaş Onur Öztürk diziden ayrılacak mı? Avlu'nun son bölümünde Zerrin'in verdiği talimatla Ekrem, Oktay'ı uçurumdan aşağı attı.

Avlu Oktay Öldü Mü? Çağdaş Onur Öztürk Diziden Ayrılacak Mı? Ekrem, Oktay’ı Uçurumdan Aşağı Attı

Star TV ekranlarında yayın hayatına devam eden fenomen diziş Avlu’da Zerrin, Ekrem’den yardım alarak Oktay’ı yüksekten aşağıya attı. Dizide Zerrin karakteri psikoloji problemleri olan bir karakterdir. Bu problemlerini gizlemeye çalışan Zerrin’in bu durumunu psikolog Melis fark eder ve gerekli tutanakları yazar. Azra ile Deniz’in kaldığı cezaevine gelmesinin tek sebebiyse gardiyan Oktay’dan kardeşinin intikamını alabilmek için mücadele vermektir.

Zerrin’in bu hamleleri karşısında Oktay Melis’in cezaevine girmesini sağlar ve kendisi de bir anlamda yüz kızartıcı suç işlediğini kabul etmiş olur ve memuriyetine son verilir. Kredi borçları sebebiyle başı dertten kurtulmayan eski gardiyan olarak anılan Oktay’a, bu zor günlerinde Ekrem yardımcı olur.

Ekrem, Oktay’ı Uçurumdan Aşağı Attı

Ekrem ile Oktay kısa süre içerisinde yakın arkadaşlar olur. Zerrin’in verdiği emir üzerine Oktay ıssız bir yere çağırılır ve Oktay kısa süre içerisinde durumu fark eder. Ancak kendisini savunacak bir silahı veya teçhizatı olmadığı için katil Ekrem, Oktay’ı uçurumdan aşağı yuvarlar.

Ancak Oktay denize düşer ve Ekrem her ne kadar Oktay’ın öldüğünü düşünse de aslında ölmemiştir. Kısa süre sonra ise yaşanan bu hadisede Zerrin’in parmağının olduğu anlaşılacak ve Zerrin karakteri cezaevi mahkumları arasında yer alacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 03:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler