Avlu Zerrin Müdür Hapse mi Girecek? Zerrin Ne Zaman Cezaevine Girecek?

Star TV ekranlarının trend Avlu dizisinde Zerrin Müdür cezaevine girecek mi ve Zerrin ne zaman hapse girecek sorusu merak konusu oldu. Son kozunu oynayan Zerrin Müdür'ün açığı ortaya çıktı. İzleyiciler Zerrin Müdür'ün ne zaman cezaevine gireceğini araştırmaya başladı.

Avlu Zerrin Müdür Hapse mi Girecek? Zerrin Ne Zaman Cezaevine Girecek?

Limon Film imzasıyla Star TV ekranlarına gelen Avlu dizisi sezon finali için gün sayıyor. Başrolünü Demet Evgar ile Ceren Mogay’ın üstlendiği dizide, cezaevindeki hükümlü kadınların yaşadıkları badireler ve başlarına gelen hadiseler anlatılıyor. Heyecanlı bölümlere ev sahipliği yapan Avlu’da, Zerrin Müdür 1 yıl süreyle işleri tamamen devraldı. Cezaevi müdürü olduğu ilk günden itibaren strateji yaparak Azra, Deniz ve Kudret’e karşı kritik hamlelerde bulunan Zerrin Müdür, bu üçlünün köşeye sıkışabilmesi için büyük bir çaba sarf etti.

Zerrin’in Gerçek Planı Ne?

Zerrin Müdür’ün planları karşısında Deniz ise daima planlı ve programlı olarak hareket ederek bütün planları suya düşürmeyi bildi ve Zerrin’in amacını tespit edebilmek için büyük bir çaba sarf etti. Sonunda ise Zerrin Müdür’ün amacının aynı cezaevinde hüküm giyen kardeşi Zeynep’in Azra ve Kudret’in arasında bulunup intihar etmesinin intikamını alabilmek olduğu öğrenildi. Zerrin Müdür’ün, intikamını alabilmek; Azra ve Kudret’i öldürebilmek için tek bir hamle şansı kalmıştı.

Son kozunu oynayan Zerrin Müdür’ün planı kameraların açık olmasıyla birlikte suya düşer. Bu sırada kendine bağlı ve annesini öldürdüğünü alkollü ile söyleyen cezaevi müdür yardımcısı Özlem kameraların karşısına oturtulur ve yangın sırasında kameraların kapatılması istenir.

Özlem ise kendisine ait olan delili alabilmek için Zerrin’in bütün hareketini kayıt altına alınca işler Zerrin Müdür’ün istediği gibi gitmedi. Özlem ise bu süreçte hem delili hem de güvenlik kamerası kaydının bir kopyasını aldı.

Zerrin Müdür Hapse mi Girecek?

Psikolojik sorunları sebebiyle hayal alemine gidip gelen Zerrin, ilk kez açık vermiş oldu. Özlem ise Zerrin’in verdiği bu açığı delile dökerek kendi deliliyle değiştirdi. Ancak Özlem giderken aynı zamanda bir de hediye bıraktı. Özlem karakteri, gardiyanlıktan istifa ederek diziden ayrıldı. Zerrin’in Azra ve Kudret’i yakabilmek için verdiği çaba ise ilerleyen bölümlerde ortaya çıkabilecek.

Oktay’ın yaşananların hepsini polise ifade vermesi ve bütün okların Zerrin’e çevrilmesiyle Zerrin’in kaçacağı hiçbir yer kalmayacak. Avlu dizisini 44. bölümünde Zerrin Müdür’ün cezaevine düşmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 23:54

YORUM EKLE

Popüler Haberler