Avlu Zerrin Müdür Öldü mü? Zerrin Müdür Avlu Dizisinden Ayrıldı mı? Nergis Öztürk Geri Dönecek mi?

Avlu dizisinde 9 Mayıs günü yayınlanan bölümde Zerrin Müdür öldü mü ve geri dönecek mi? Zerrin Müdür, patlayan bir aracın içerisinde bulunmaktaydı ancak karakterin ayrılıp ayrılmayacağı büyük bir merak konusu oldu.

Avlu Zerrin Müdür Öldü mü? Zerrin Müdür Avlu Dizisinden Ayrıldı mı? Nergis Öztürk Geri Dönecek mi?

Star TV ekranlarında ikinci sezonunu yaşayan Avlu dizisinde Zerrin Müdür son kozunu oynadı ancak kameraların açık olması işleri tamamen bozdu.

Zerrin Müdüre Pusu!

Zerrin Müdür karakterine bombalı saldırı düzenlendi ve aracın patlaması sonucu Zerrin Müdür karakterinin diziden ayrılacağı belirtiliyor. Zerrin Müdür, son kez planını yaparak Kudret’i adeta avucunun içerisine alır. Zerrin ise, Kudret’in pazarlık yapması sonucu olayı en az hasarla atlatır. Kısa süre sonra sezon finali yapacak Avlu dizisinde, Zerrin’in kardeşinin intikamını alıp alamayacağı da merak konusu oldu.

Dizinin 9 Mayıs Perşembe günü ekranlara geldiği bölümde Zerrin Müdür’ün bir araç patlaması sonucu ölmesi basit olarak görülüyor. Bundan dolayı da Zerrin karakterinin ölüp ölmeyeceği de henüz tartışılıyor. Ancak bu kadar yüksek bir patlama sonucu karakterin ölmemesi de gerçeklik konusunda büyük soru işaretleri yaratabilir.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 00:29

YORUM EKLE

Popüler Haberler