Baraj dizisi Halil kimdir? Gerçek adı nedir? Şamil Kafkas hakkında bilgiler

FOV TV ekranlarının yeni dizisi Baraj, yayınlanan ilk bölümü ile izleyicilerin beğenisini topladı. Dizi, güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkat çekmeyi başardı. Şamil Kafkas'ın da rol aldığı Baraj dizisi izleyicileri, Baraj dizisi Halil kimdir ve gerçek adı nedir sorularını internette araştırmaya başladı. İşte, Şamil Kafkas hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.

Baraj dizisi Halil kimdir? Gerçek adı nedir? Şamil Kafkas hakkında bilgiler

İlk bölümü 17 Mart Salı günü FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Baraj dizisi, dizi severler tarafından büyük bir beğeni topladı. Bir aşk üçgenini konu alan dizide Şamil Kafkas’ın canlandırdığı Halil karakteri de oldukça dikkat çekiyor. Daha önce, Kalbimin Sultanı, Hayat Bazen Tatlıdır, Yedikule Hayat Yokuşu, Ulan İstanbul, Keşanlı Ali Destanı, Melekler Korusun, Ezo Gelin, Sağır Oda gibi yapımlarda rol alan Şamil Kafkas şimdi ise Baraj dizisi ile izleyici karşısına çıkıyor. 

Şamil Kafkas Aslında Kimdir?

1976 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Kafkas, Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Tiyatro bölümünden mezun oldu. 44 yaşında olan oyuncu ve yönetmen yardımcısı Kafkas, lise dönemlerinde tiyatroya merak saldı. Sonrasında kariyer planlamasını bu doğrultuda ilerletti. Şamil Kafkas üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a gitmiş ve burada İstanbul Tiyatrosu oyuncusu olmuştur. Üniversite eğitiminin oyunculuk kariyeri açısından çok fazla artısını gördüğünü belirten Kafkas, tiyatro oyunculuğunun yanı sıra birçok dizide de rol almaya başlamıştır. İlk dizisi 2006 yılında yayınlanan Sağır Oda dizisidir. Kafkas şamil dizi ve tiyatronun yanı sıra Seni Seven Ölsün, Bizum Hoca, Aşk Sana Benzer, Htr2b Dönüşüm, Adab-ı Muaşeret, Destere, Barda gibi birçok sinema filminde de rol almıştır. 

Doğru ve tarafsız haberi anında al! Güncel haberler şimdi telefonunda. Mobil uygulamamız burada! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Haberport’tan anlık haber almak istiyorsan, Instagram’da bizi takip ettikten sonra bildirimleri açmayı unutma. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Gündemin en yeni gelişmelerinin tarafsız yorumlarını kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 04:30

YORUM EKLE