Baraj dizisi nerede hangi şehirde çekiliyor? Baraj dizisi konusu ve oyuncuları

FOX TV ekranlarında yayınlanan Baraj dizisi nerede ve hangi şehirde çekiliyor sorusunun yanıtı belli oldu. İşte FOX TV yeni dizisi Baraj konusu ve oyuncuları.

Baraj dizisi nerede hangi şehirde çekiliyor? Baraj dizisi konusu ve oyuncuları

FOX TV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Baraj dizisi ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kadın dizisinde öne çıkan Feyyaz Duman’ın başrolünü üstlendiği Baraj dizisi Medyapım ve No Dokuz Productions ortaklığında hayata geçiriliyor. Hasal Tolga Pulat’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Baraj dizisi başrolünü; Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman, Sumru Yavrucuk ve Tuna Orhan paylaşıyor.

Baraj dizisi nerede çekiliyor?

Baraj dizisi Sakarya’da bulunan Akçay Barajı şantiyesinde çekiliyor. Baraj sahnesinin dışındaki çekimlerin de bu bölgenin yakınlarında çekildiği öne sürülüyor.

Baraj dizisinin konusu ne?

Üç farklı insanın kendi yalanlarıyla duyguları arasında sıkışıp kaldıkları aşkları konu ediniyor. Baraj inşaatında çalışmakta olan sert ve disiplinli bir ustabaşı Nazım ile hikaye başlamaktadır. Nazım, geçmişte yaşamış olduğu olay sebebiyle yüzünün yarısına büyük bir yara almış ve bundan dolayı da insanlarla iletişim kurmaktan kaçınmaktadır. İntenet sitesinden daha önce yüzünü hiç görmediği Nehir ile yazışmakta ve onunla yazışmak ona bir nebze de olsa yalnızlığını unutturur.

Nehir, kendi fotoğrafını Nazım’a gönderir ve Nazım ise yüzündeki yara sebebiyle kendi fotoğrafını göndermeye çekinecektir. Anlık bir karar vererek yakışıklı bir kişinin fotoğrafını gönderir ve Nehir’in Tarık’ın fotoğrafını beğenmesi ve Tarık’ın o süreçte sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştırır.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 18:47

YORUM EKLE

Popüler Haberler