Baraj Dizisi Tarık kimdir? Gerçek adı nedir? Burak Yörük rol aldığı yapımlar

Baraj dizisindeki Tarık karakterinin kim olduğu merak ediliyor. Baraj dizisi Tarık kimdir, gerçek adı nedir, dizide Tarık karakterini Burak Yörük canlandırmaktadır. İşte Burak Yörük’ün rol aldığı yapımlar…

Baraj Dizisi Tarık kimdir? Gerçek adı nedir? Burak Yörük rol aldığı yapımlar

Baraj dizisi bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle Fox TV’de yayın hayatına başladı. Dizinin 1. Bölümünde Tarık karakteri dikkatleri çekti. Baraj dizisinde Tarık karakterini Burak Yörük canlandırmaktadır. Tarık genç ve yakışıklı birisidir. Tarık şantiyede bir mühendistir ve İstanbul’dan şantiyeye gelmiştir.

Baraj Dizisi Tarık Kimdir?

Baraj dizisindeki Tarık karakteri İstanbul’dan gelen genç ve yakışıklı bir mühendistir. Tarık İstanbul’daki hayatından babasının emriyle uzaklaştırılmıştır. Barajın yeni mühendisi olan Tarık buradaki kişilerle de bazı sorunlar yaşar.

Tarık baraj inşaatından gitmek istese de Nazım onu bırakmaz. Tarık ile Nazım arasındaki mücadele devam ederken Nehir ikisinin arasının düzelmesini sağlar. Nazım Nehir ile görüşmesi için Tarık’ı ikna eder. Nehir ise Tarık’a aşık olmuştur ve ondan vazgeçemez. Tarık’ın ise tek amacı bir önce bu barajdan kurtulmaktır.

Burak Yörük Kimdir?

Burak Yörük 1995 yılında doğmuştur ve üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Genç oyuncu ilk dizi deneyimini Biz Boşanıyoruz ile yaşadı. Bu dizinin ardından 20 Dakika dizisinde çeşitli roller aldı.

Burak Yörük asıl ününü 4N1K dizisi ve ardından bu dizinin film uyarlamasıyla yakaladı. Burak Yörük son olarak Tarık karakteriyle Baraj dizisine katıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 15:35

YORUM EKLE

Popüler Haberler