Baraj Nazım kimdir? Gerçek adı nedir? Feyyaz Duman rol aldığı yapımlar

1977 yapımı aynı isimdeki sinema filminden uyarlanan Baraj Nazım kimdir ve gerçek adı nedir sorularının yanıtı büyük bir merakla araştırılıyor. İşte dizinin ana karakteri Nazım'a hayat veren Feyyaz Duman rol aldığı yapımlar.

Baraj Nazım kimdir? Gerçek adı nedir? Feyyaz Duman rol aldığı yapımlar

Türkan Şoray ile Tarık Akan’ı başrolde buluşturan 1977 yapımı Baraj filminin diziye uyarlaması olan Baraj dizisi hem oyuncu kadrosu hem de hikayesiyle kısa sürede ilgi toplamayı başardı. İzleyiciler, dizinin ana karakteri ‘’Nazım Usta kimdir ve Nazım Usta oynadığı diziler nelerdir?’’ sorularının yanıtını merak ediyorlar.

Baraj Nazım kimdir?

Sert mizaçlı bir adam olan Nazım, disiplinli ve içine kapanık bir kişidir. Az konuşup geçmişinden hiçbir zaman bahsetmeyen Nazım, bir arkadaşlık sitesi üzerinden Nehir ile tanışır. Yüzündeki yara izi sebebiyle fotoğraf göndermeye çekinir ve Nehir bu süreçte onu iyice sıkıştırır. Kendi fotoğrafını göndermekten korktuğu için inşaata sürgüne gönderilen sorumsuz ve yakışıklı Tarık’ın fotoğrafını gönderecektir. Nehir’in baraja gelmesiyle birlikteyse her şey karmakarışık bir hal alacaktır.

Baraj Feyyaz Duman kimdir?

Baraj dizisinde Nazım karakterine hayat veren ünlü oyuncu Feyyaz Duman’dır. 1982 yılında Mardin’de dünyaya gelen Feyyaz Duman, ‘’Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu’’ ödülüne layık görüldü. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Halk Dansları Bölümü mezunu olan Duman; Fotoğraf, Si Tu Meurs, Je Tet Tue, Tatlı Biber Diyarım ve İçerde gibi yapımlarda rol alan Duman son olarak 2017 yılında izleyicilerle buluşan Kadın dizisinde rol almıştır.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 04:47

YORUM EKLE

Popüler Haberler