Bay Yanlış Soner kimdir? Gerçek adı nedir? Taygun Sungar rol aldığı yapımlar

2020 yılında FOX TV'de başlamasına karar verilen Bay Yanlış dizisinin başrol oyuncusu Taygun Sungur merak edilmeye devam ediyor. Pek çok kişi Bay Yanlış Soner kimdir? Gerçek Adı nedir? Taygun Sungur'un rol aldığı yapımlar hangileridir? sorularını araştırıyor.

Bay Yanlış Soner kimdir? Gerçek adı nedir? Taygun Sungar rol aldığı yapımlar

Son zamanlarda intenette en fazla araştırılan kişilerden bir tanesi olan ve günden güne sosyal medya da takipçi sayısını arttıran Taygun Sungur merak edilmeye devam ediyor.

Taygun Sungur kimdir?

9 Aralık 1989 tarihinde Ankara’da doğan Sungur ilkokul ve ortaokul eğitimlerini Ankara Beytepe’de tamamlamıştır. 2003-2006 yılları arasında lise eğitimini Kayseri’de tamamlayan Taygun Sungurküçük yaşta oyunculuğa merak salarak ünlü isimlerin tiyatrolarına kayıt olmuştur.

Lise eğitimi sonrasında tekrar Ankara’ya dönen Sungur mesleğinin oyunculuk olacağına kesin karar vermiştir. 2001 senesinde oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Devlet Tiyatrosunda Burak Sergen’in yazdığı Serseri Gönül oyununda rol aldı.

Abisinin de kendisi  gibi sanatla ilişkili olması sonrasında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservauarına giriş yaptı. Hevesi artan Sungur daha sonrasında ise 2007’de dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü kazandı.

Taygun Sungur’un görev aldığı yapımlar

Pek çok tiyatro oyununda rol olan Sungu Çiçek Taksi ve Kardeş Payı gibi yapımlarda yardımcı oyuncu oldu. 2016 yılında Babam ve Ailesi dizisinde ilk defa önemli bir rolde olan Sungur bu dizi sayesinde tanınırlığını arttırdı.

2017 yılında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde ki Ali rolü ile de pek çok dizi severin gönlünü çaldı.

Taygun Sungur burcu, boyu ve kilosu nedir?

2020 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinde Soner Seçkin karakterine hayat veren Taygun Sungur 1.82 boyunda, 76 kilogram ağırlığında ve yay burcudur.

Blacklistt ajansı kadrosunda bulunan Sungur’un İnstagram hesabında ise 15 bin takipçisi vardır.

Kim? Kiminle? Nerede? Merak ettiğin tüm haberler ve anlık gelişmeler her an telefonunda! Mobil uygulamamızı hemen edin! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Günün kritik olayları hakkında kaçırmak istemeyeceğin paylaşımlar bu hesapta! Haberport’uInstagram’da hemen takip et >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 22:13

YORUM EKLE

Popüler Haberler