Bayram Bayat ve Emre Savaşçıdan Ayrıldı mı? Şehit mi Olacak? Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu Savaşçı Dizisinden Neden Ayrıldı?

3 sezondur FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde rol alan Uğur Biçer ve Burç Kümberlioğlu neden ayrıldı? Savaşçı'dan ayrılacağı öğrenilen Bayram Bayat ve Emre'nin sezon finalinde şehit olacağı iddia ediliyor.

Bayram Bayat ve Emre Savaşçıdan Ayrıldı mı? Şehit mi Olacak? Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu Savaşçı Dizisinden Neden Ayrıldı?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı’da üçüncü sezon finalinin öncesinde öne çıkan karakterlerden bazılarının ayrılacağı öğrenildi. Savaşçı dizisi 76. bölümüyle 26 Mayıs Pazar günü sezon finali yapacak. 3 aylık bir tatil süreci sonrasında dizi yeni bir hikaye ile 4. sezonuna başlayacak. Sezon finalinde Kılıç Timi’nin iki şehit vereceği öğrenildi.

Kılıç Timi içerisinde yer alan Kürşat, Teğmen Murat, Turan Hüseyinoğlu gibi karakterler şehit olmuş ve karakterlere hayat veren Çağrı Şensoy, Hakan Dinçkol ve Alican Albayrak gibi isimler diziye veda etmişti. Şimdilerde ise diziye Uğur Biçer Emre karakteri ile, Burç Kümbertlioğlu’da timin abisi olarak diziden ayrılacak. Dizinin yeni bölümünde Bayram Bayat ve Emre Durmuş’un ayrılacak olması izleyicileri de derinden etkileyecek.

Uğur Biçer Diziden Neden Ayrıldı?

Dizinin kalemi Süleyman Çobanoğlu, Savaşçı’nın yeni sezonunda yeni isimlerin yer almasını istiyor. Bundan dolayı da yeni karakterler için bir bütçe oluşturulabilmesi ve sahne ayrılabilmesi için bazı eski isimlerin veda etmesi gerekmekte. Emre Durmuş karakteri dizide bir hikayeye sahip değildi.r Tim için bir hikaye yazılmış ancak Durmuş karakteri güldürü niteliğine sahip bir karakter olarak karşımıza çıkmaktaydı. Emre karakterinin yerine Sertan Erkaçan Batur karakteri de dahil olmuş idi.

Başarılı oyuncu Uğur Biçer, yalnızca senaryo gereği diziden ayrılacak. Başarılı bir oyuncu olmakla birlikte, özellikle Güzel Köylü dizisinde sergilediği başarılı performansla ismini duyurmayı başarmıştı. Başarılı oyuncu 3 sezondur Savaşçı dizisinde rol almaktaydı ve Biçer’in yeni bir asker dizisiyle yine ekranlarda olabileceği konuşuluyor.

Burç Kümbetlioğlu Savaşçıdan Niçin Ayrıldı?

Burç Kümbetlioğlu’da Savaşçı dizisine sezon finalinde veda edecek. Dizide hikayeleri sona eren oyuncu ile yeni sezonda sözleşme imzalanmayacak. Birsen ile Kubilay arasında yaşanan aşk senaristlere adapte edilmeye çalışmış olsa da, izleyiciler Kubilay’ın Selver Bozok ve Hatice Bayat’ın yanına bu kadar hızlı girmesini anlayamadı. Şimdilerde ise Selver Bozok’un kiminle birlikte olacağı merak konusu oldu.

Bayram Bayat Şehit Mi Olacak?

Bayram Bayat karakteri sezon finalinde şehit olarak diziye veda edebilir. Ancak bu karakterlerden herhangi birinin de tayininin çıkarak veda edebileceği belirtiliyor.

Maddi Beklentileri Karşılanmadığı İçin Ayrıldılar

Uğur Biçer ile Burç Kümbetlioğlu’nun yer aldığı Savaşçı dizisinin yapımını üstlenen Limon Film’in ekonomik problemler yaşadığı da iddia edildi. Bundan dolayı dizide bütçenin daraldığı ve bazı kemik isimlere veda edileceği konuşuluyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 19:27

YORUM EKLE
YORUMLAR
ilknur bayraktar
ilknur bayraktar - 6 gün Önce

hayır ya çıkmasınlar .illa biri çıkacaksa kubilay çıksın .kılıç timi bozulmasın .Lütfen...

il. . .şa
il. . .şa - 2 gün Önce

savaşçıyı çok seviyorum. Tabi bayram ve emre çıkmasınlarda .onlar çıkıcak diye savaşçıyıda reddedicek halimde yok.Benim için önemli olan selçuk ve galip onlar çıkmadığı sürece sıkıntı yok.Bencee...

melek aslanbey
melek aslanbey - 5 gün Önce

Kılıç timi bozulmasın bak eğer diziye yeni girecek oyuncu benim tahmin ettiğim oyuncuya ben bayram ve emre nin yasını tutarım

Fatih şahin
Fatih şahin - 3 gün Önce

Hanfendi doğru söylüyor kubilay çıksın tim bozulmsin

Popüler Haberler