Behzat Ç. Dizisi Kadrosuna Yeni Katılan Oyuncular Oyuncular Ve Karakterleri

Temmuzda sevenleriyle buluşacak olan Behzat Ç. dizisi kadrosuna yeni isimler kattı. Heyecnla beklenen diziye katılan yeni oyuncular ve bu oyuncuların karakterleri merak konusu oldu. Behzat Ç. ile ilgili merak edilen yeni oyuncular ve karakterleri haberimizde...

Behzat Ç. Dizisi Kadrosuna Yeni Katılan Oyuncular Oyuncular Ve Karakterleri

6 yıl önce sevenlerine veda eden Behzat Ç. geri dönüyor! Bu haber alınır alınmaz detaylar merak konusu oldu. Kadroda kimlerin yer alacağı ve yeni isimlerin olup olmayacağı akıllarda soru işareti. Başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun olduğu dizi temmuzda BluTv de yayınlanacak. Daha önce dizinin tekrar başlayacağı hakkında kesin bir bilgi yoktu. BluTv kurucusu attığı bir tweet ile Behzat Ç. nin geri döneceğini netleştirdi. 

Uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluşacak olan bir zamanların en çok sevilen dizisi Behzat Ç. nin kadrosunda Canan Ergüder'in de yer aldığı bilgisi geldi. Savcı Esra olarak daha önce Behzat Ç. de rol alan oyuncu başka bir rol ile ekranlara gelecek. Netleşen bir diğer isim ise Ege Aydan oldu. Behzat Ç.'nin abisini canlandıran ve karakterinin adı '' Şevket'' olan Ege Aydan'da ekranlarda göreceğimiz bir diğer isim oldu. Behzat Ç. nin kadrosunda yer alacak diğer isimler henüz açıklanmadı. Kadroda yer alacak isimler merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 15:49

YORUM EKLE

Popüler Haberler