Behzat Ç. dizisinde Melih Gökçek detayı

Bir dönemin efsane Tv dizisi Behzat Ç.'nin başlamasına kısa bir zaman kala yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Bu görüntülerden birinde ise dizinin geçtiği yer olan Ankara'nın eski Belediye Başkanı Melih Gökçek'e de göndermede bulunulması dikkat çekiyor.

Behzat Ç. dizisinde Melih Gökçek detayı

Behzat Ç.’de Melih Gökçek Detayı. Efsane Dizide Melih Gökçek Detayı. Melih Gökçek, Bir Ankara Polisiyesi’nde.

Bir dönemin efsane Tv dizisi Behzat Ç. uzun bir aradan sonra dijital platformlarda hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor. BluTV üzerinden yayınlanacak dizinin başlamasına kısa bir zaman kala diziden yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Bu görüntülerden birinde ise dizinin geçtiği yer olan Ankara'nın eski Belediye Başkanı Melih Gökçek'e de göndermede bulunulması dikkat çekiyor.

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi, 25 Temmuz’dan itibaren dijital platform BluTV üzerinden izlenebilecek.

Dizinin başlamasına kısa bir zaman kala ise yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Dizinin ilk dönemine vurularak öldürülen ve o sezon Savcı Esra karakteriyle beğeni toplayan Canan Ergüder, instagram hesabından diziyle ilgili yeni görüntüler paylaştı. Görüntülerde uzun yıllar boyunca Ankara’yı yöneten ve Cumhurbaşkanı’nın talimatıyla görevinden istifa eden Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek’e göndermede bulunulduğu dikkatlerden kaçmıyor. Görüntülerde “Melih Gökçek bile gitti…” ifadesi yer alırken, dizinin izleyicileri de yorumlarda en çok bu konuya değindi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler