Behzat Ç. ne zaman başlayacak? Blu TV dizinin başlama tarihi belli oldu mu? Diziye yeni katılan oyuncular kimler?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi BluTV'de ne zaman başlayacak ve dizinin başlama tarihi belli oldu mu sorularının yanıtı belli oldu mu? Türkiye'nin en fazla sevilen dizi yapımlarından olan Behzat Ç.'nin yeni sezon çekimleri tamamlandı. Diziye yeni katılan oyuncular kimler konusunda merakla araştırılma yapılan dizi ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Behzat Ç. ne zaman başlayacak? Blu TV dizinin başlama tarihi belli oldu mu? Diziye yeni katılan oyuncular kimler?

Türk dizi tarihinin en önemli dizi eserlerinden bir tanesi olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 6 yıl sonra yeniden çekildi. BluTV ekranlarında izleyicilerle buluşacak Behzat Ç. İntermedya imzasıyla ekranlara gelecek. Başrolünü yine Erdal Beşikçioğlu’nun üstlendiği dizi yeni simalarla birlikte sevenleriyle buluşacak.

3 sezon boyunca ekranlarda olan ‘’Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’’ yeni maceralarla BluTV platformunda yayınlanacak. Behzat Ç. uzun bir süre sonra Cinayet Büro’ya geri  dönecek ve Ankaralıların büyük bir sevgiyle takip ettiği dizinin fotoğraf karelerinde Hayalet ve Akbaba’nın yer aldığı görüldü.

Yeni İsimler Dahil Oldu

37. İstanbul Film Festivali’nde ‘’En İyi İlk Film’’ dahil olmak üzere 2 ödül almayı başaran Güvercin filminin başrolünde rol alan Kemal Burak Alper ve Kral Lear oyununda Haluk Bilginer ile rol alma şansı bulan Hüseyin Sevimli ile genç bir tiyatro oyuncusu olan İlkyaz Arslan cinayet büroda yer alan isimlerden. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın üstlendiği ve Ercan Mehmet Erdem’in kalemiyle ekranlara gelecek Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi yepyeni bölümleriyle BluTV platformunda yayınlanacak.

behzat ç

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 14:15

YORUM EKLE

Popüler Haberler