Behzat Ç Serhat Müdür Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ertuğrul Şakar Oynadığı Diziler

2019 yılı yeniden çekilmeye başlanacak Behzat Ç dizisi Serhat Müdür karakterine hayat verecek Ertuğrul Şakar kimdir? Şakar'ın daha önce oynadığı diziler ve kişi bilgileri merak edilmeye başlandı. Tecrübeli isim ile Behzat Ç. için anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Behzat Ç Serhat Müdür Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ertuğrul Şakar Oynadığı Diziler

BluTV platformunda yayınlanacağı öğrenilen Behzat Ç. oyuncu kadrosuna yeni isimlerin dahil olacağı belirtiliyor. Uzunca bir süredir beklenen dizide Serhat Müdür karakterine hayat verecek ismin Ertuğrul Şakar olduğu öğrenildi.

Ertuğrul Şakar Kimdir?

25 Ağustos 1977 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Şakar, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. 2008 yılında oyunculuk için çalışmalara başlayan Şakar, İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncularından Tuğba Ece Şakar ile dünyaevine girmiştir. Ankara’da yaşayan profesyonel oyuncu, Hacettepe Üniversitesi’nde diksiyon ve tiyatro dersleri vermeye devam etmektedir.

Başarılı oyuncu daha önce; Kurtlar Vadisi Vatan, Direniş Karatay, Sungurlar, Şefkat Tepe, Kurtlar Vadisi Pusu, Eyvah Halam, Tombala gibi yapımlarda rol almıştır.  Şakar aynı zamanda birçok kısa film yapımına da katkıda bulunmuştur.

Behzat Ç. Ne Zaman Başlayacak

40’ar dakikadan 9 bölüm şeklinde yayınlanacağı konuşulan Behzat Ç.’nin başrolünü Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Ege Aydan, İnanç Konukçu gibi isimler üstlenecek. Serdar Akar’ın yönetmenliğinde ekranlara gelecek Behzat Ç.’ye yeni isimlerin de dahil olması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 20:57

YORUM EKLE