Benim Adım Melek Defne kimdir? Gerçek adı nedir? Rabia Soytürk hakkında bilgiler

TRT 1'in yeni ama iddialı yapımı olan Benim Adım Melek dizisinin Defnesi merak konusu oldu. Dizide Defne karakterini canlandıran Rabia Soytürk hakkında ki tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Benim Adım Melek Defne kimdir? Gerçek adı nedir? Rabia Soytürk hakkında bilgiler

TRT 1 ekranlarının yeni başlamasına rağmen sevilen ve genç oyuncuları ile ilgi odağı olan dizisi Benim Adım Melek hakkında merak edilen birçok konu vardır.

Başrollerinde Nehir Erdoğan, Kutsi ve Mutafa Mert Koç gibi isimleri barındıran dizi Perşembe akşamları 20:00’da TRT 1 ekranlarından yayınlanmaktadır.

Benim Adım Melek dizisinde birçok oyuncu bulunmasına rağmen Defne karakterine can veren Rabia Soytürk merak konusu oldu.

Benim Adım Melek Defne Kimdir?

Dizide Nehir Erdoğan’ın kızıdır. Melek’in yeni bir hayat kurma çabalarını konu alan dizi de genç oyuncu Rabia Soytürk ilgi odağı oldu.

Rabia Soytürk Kimdir?

11 Mart 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 23 yaşında ki genç oyuncu balık burcu. 1.66 cm ve 52 kilogramdır.

Soytürk Sağlık Koleji Hemşirelik mezunudur. Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi alarak sektöre adım atmıştır. Oyuncu ilk olarak Şahsiye dizisinde tanınmıştır.

Benim Adım Melek dizisi konusu nedir?

Dizinin asıl konusu Melek karakterinin çocuklarıyla beraber Almanya’dan Türkiye’ye gelerek yeni bir hayat kurma çabalarını konu alıyor. Dizide bir annenin 3 çocuğu ile hayatta kalma çabaları ve 3 çocuğu için verdiği mücadele anlatılıyor.

Melek yaşadıkları sonrası geri baba ocağına dönerken bir yandan da gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin başına buyruk ve isyankar tavırları ile uğraşmak zorunda kalıyor. Diğer yandan da oğlu Kerem’in futbolcu olma hayalleri ve kavgacı tavırlarıyla uğraşmak zorunda kalan annenin mücadelesi anlatılmakta.

Küçük oğlu Seyit Ali ise en zor durumda bile mutlu olacak bir şeyler bularak annesinin her zaman neşe kaynağı olacaktır.

Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu ve senaristlerinin de Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un yaptığı dizide yapımcısı ise Süreyya Yaşar Önal’dır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 22:10

YORUM EKLE

Popüler Haberler