Benim Adım Melek Erdal kimdir? Gerçek adı nedir? Halil İbrahim Kurum hakkında bilgiler

Benim Adım Melek Erdal kim? Seyran’ın eski eşi rolüyle diziye dahil olan Erdal karakterini merak ediliyor. Benim Adım Melek dizisinin yeni karakteri Erdal’ın gerçek adı ve hayatı hakkında bilgiler haberimizde.

Benim Adım Melek Erdal kimdir? Gerçek adı nedir? Halil İbrahim Kurum hakkında bilgiler

TRT ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek’e yeni bir isim daha dahil oldu. Dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Seyran’ın eski eşi Erdal’ın gelmesi dizideki heyecanı arttırdı. İzleyiciler Erdal karakteriyle diziye katılan oyuncunun kim olduğunu merak ediyor.

Diziye yeni katılan Erdal karakterine hapishaneden kaçmış ve eski eşinden onu saklamasını istemiştir. Erdal sert yapısı ve acımasız kimliğiyle dikkat çekiyor. Kızına dahi sert bir tutum içinde olan Erdal’ın dizideki rolü ilerleyen bölümde nasıl etkilenecek.

Benim Adım Melek Erdal gerçek adı, hayatı

TRT’de Çarşamba akşamları yayınlanan Benim Adım Melek dizisine Erdal karakteriyle katılan oyuncu Halil İbrahim Kurum oldu.

Halil İbrahim Kurum son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizinden yer almıştı. 1990 yılında Adana’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Benim Adım Melek dizisinde nasıl bir performans sergileyecek hep beraber göreceğiz. Halil İbrahim Kurum Yeni Gelin dizisindeki rol arkadaşı Sema Keçik ile birlikte olmuştu. Bu birliktelik Sema Keçik’in kendisinden 25 yaş küçük olması nedeniyle magazin gündeminde oldukça konuşulmuştu.

Başarılı oyuncu Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Oyunculuğunun yanı sıra sesi de oldukça beğenilen Kurum’un bir dönem solistlik yaptığı da biliniyor. Halil İbrahim Kurum birçok tiyatro oyununda yer alsa da ilk kez Yeni Gelin dizisiyle ekranlarda yer almıştır.

Halil İbrahim Kurum oynadığı diziler

Halil İbrahim Kurum ilk kez Yeni Gelin dizisinde rol almış ardından Benim Adım Melek dizisine katılmıştır. Şuanda dek iki dizide yer alan başarılı oyuncu daha çok tiyatro sahnelerinde rol almıştır.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 04:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler