Benim Adım Melek Zeynel kimdir? Gerçek adı nedir? Halil İbrahim Yılmaz hakkında bilgiler

Benim Adım Melek dizisinde Zeynel karakteri merak ediliyor. Benim Adım Melek Zeynel kimdir, gerçek adı nedir? Benim Adım Melek dizisinde Zeynel karakterini Halil İbrahim Yılmaz canlandırıyor. İşte Halil İbrahim Yılmaz hakkında bilgiler.

Benim Adım Melek Zeynel kimdir? Gerçek adı nedir? Halil İbrahim Yılmaz hakkında bilgiler

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek’e bir yeni isim dahil oldu. Dizide daha önce çocuk oyuncuların koçluğunu yapan kişi diziye Zeynel karakteriyle dahil oldu. Dizinin senaryosunda böyle bir durum yoktu ancak Zeynel karakterinin izleyicilerden olumlu tepki alması üzerine dizide kalmasına karar verildi.

Zeynel karakteri dizide baharatçı olarak kalacak. Zeynel dizide Ünzile karakterine aşıktır. Ünzile karakteri Beni Adım Melek dizisinde konak çalışanıdır.

Benim Adım Melek Zeynel kimdir?

TRT 1 ekranlarında bu sezon yayın hayatına başlayan Benim Adım Melek dizisi izleyicilerden tam not aldı. Dizi konusu ve karakterleriyle oldukça başarılı bir grafik çiziyor. Diziye konuk oyuncu olarak katılan Zeynel karakteri de başarılı performansıyla dizide kalıcı olmayı başardı.

Zeynel karakterini canlandıran kişi aslında dizide çocuk oyuncuların koçluğunu yapan kişidir. Birkaç bölüm konuk oyuncu olarak diziye dahil olan bu karakter izleyicilerin beğenisi kazandı ve dizide devam etmesine karar verildi.

Zeynel konakta baharatçılık yapmaktadır. Zeynel karakterini canlandıran kişi ise Halil İbrahim Yıldız’dır. Halil İbrahim Yılmaz oyunculuk üzerine kendisini geliştirmiş biri olsa da bugüne kadar ekranlarda yer almadı ve oyuncu koçluğuna yöneldi. Halil İbrahim Yılmaz Benim Adım Melek dizisiyle ilk kez kamera önünde yer aldı ve performansı oldukça beğeni kazandı.

Halil İbrahim Yılmaz kimdir?

Halil İbrahim Yılmaz 1992 yılında doğmuştur. İzmir Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü Ana Sanat Dalı mezunudur.

Halil İbrahim Yılmaz kamera önünde çok az yer almıştır. İlk kez kamera önüne Elbet Bir Gün Güneş adlı sinema filmiyle geçen Yıldız, dizi sektörüne Siyah İnci dizisiyle 2018 yılında geçmiştir.

Halil İbrahim Yılmaz’ın kariyer basamakları

Halil İbrahim Yılmaz’ın yer aldığı projeler sırasıyla şu şekildedir:

 • Polonya Theatre Maska
 • İzmir Devlet Tiyatrosu
 • İzmir Bonova Belediye Şehir Tiyatrosu
 • Elbet Bir Gün Güneş (2017)
 • Siyah İnci (2 Bölüm) 2018
 • Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz 2010
 • Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı 2012
 • Küçük Prenses 2014
 • Güneş Doğudan Battı 2017 (
 • Beş Çayında Boks 2017
 • Maymunlar 2017
 • Yedinci Günün Mutluluğu 2018

Yakışıklı oyuncu şu sıralar Benim Adım Melek dizisinde Baharatçı Zeynel karakterine hayat vermektedir.

Türkiye’nin nabzını tutan haber sitesinin mobil uygulamasını hemen edin! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Facebook grubumuza katıl, gündemdeki haberleri oku, tartışmaları ve güncel gelişmeleri kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Objektif haberin en hızlı kaynağı Haberport’u şimdi Google News’ta takip etmeye başla! >>> Haberport Google Haberlere Abone ol!

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 00:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler