Benim Tatlı Yalanım dizisinde çalan tatlı yalanlar ile başlar bilmem kimleyim şarkısı

Benim Tatlı Yalanım dizisinin ikinci bölümünde çalan Tatlı Yalanlar ile Başlar Bilmem Kimleyim şarkı sözleri merakla araştırılmaya başlandı. Sevilen yaz dizisinde çalan şarkı izleyicileri ekranlara kilitledi.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde çalan tatlı yalanlar ile başlar bilmem kimleyim şarkısı

Star TV ekranlarında kısa sürede başarı yakalayan Benim Tatlı Yalanım dizisi ikinci bölümüyle 20 Haziran Perşembe günü televizyon ekranlarındaydı. Dizinin ikinci bölümünde çalan şarkı izleyicileri televizyon ekranlarına kilitledi ve seyirciler dizide çalan o şarkıyı araştırmaya başladı.

Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Gonca Sarıyıldız gibi sevilen isimlerin rol aldığı Benim Tatlı Yalanım dizisinde eğlenceli yaz şarkıları çalınıyor ve konsepte uygun bir gidişat yakalanıyor. İkinci bölümde çalınan şarkı ilk kez ekranlarda oldu ve şarkının çaldığı o sahneler de izleyiciler tarafından heyecanla takip edildi.

Tatlı Yalanlar Şarkı Sözü

Tatlı yalanlar ile başlar tatlı bütün bir hikaye,

Küçük bir melek çağrısı beyazlar içinde,

Kimler kimlerle rastlaşır oyunlar içinde,

Sonlar hiç bilinmez ki ne ola.

 

Bilmem kimleyim, çünkü zor bir haldeyim,

Bakma bana böyleyim, belki de sen özlediğimdin

Bu güne kadar beklediğimdin.

Sevgilim sen karşıma çıktın,

Kalbimi açtın bilmem sana ne ola.

Dizide; Suna, Nejat’ın yapmış olduğu annelik teklifini 1 günlük kabul eder ancak öte yandan Kayra annesini ayrıldığını görür ve bir kargo aracına binerek okuldan kaçar. Dizide Suna ise Kayra’nın annesi olmak için 200 bin TL ödemeyi kabul eder.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 22:26

YORUM EKLE