Benim Tatlı Yalanım Hayri Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Cem Zeynel Kılıç Rol Aldığı Yapımlar

Benim Tatlı Yalanım dizisi sevilen bir dizidir. Benim Tatlı Yalanım Hayri kimdir? Benim Tatlı Yalanım dizisi Cem Zeynel Kılıç Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım Hayri Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Cem Zeynel Kılıç Rol Aldığı Yapımlar

Türkiye'de yazlık diziler başlıyor. Bu dizilerin başında da Benim Tatlı Yalanım dizisi geliyor. Star TV ekranlarından yayınlanacak olan dizinin cast çalışmaları neredeyse bitti. Bu sırada da diziye yeni oyuncular katılıyor. En son katılan oyuncu ise Hayri karakterini oynayacak olan Cem Zeynel Kılıç oldu.

Benim Tatlı Yalanım Hayri Kimdir?

Dizinin konusu ise eşi tarafından terk edilen Nejat karakterinin kızına hem analık hem babalık yapmasını anlatıyor. İşte bu Nejat'ın evdeki yardımcısı da Hayri olacak. Dizinin çekimleri ise mayıs ayında başlayacak.

Cem Zeynel Kılıç Kimdir?

Erzincan'da 1978 yılında dünyaya gelen Kılıç, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’ndeki öğrenciliğini bitirdi. Ardından tiyatro ve reklam deneyimleri yaşadı. 2005 yılından itibaren de Devlet Tiyatroları Sanatçısı olarak görev yapıyor.

Diğer tecrübeleri ise Yılan Hikayesi, Renkli Dünyalar, Bir İstanbul Masalı, Herşey Yolunda, El Bebek Gül Bebek, Köprü, Hayat Türküsü, Kızlar Yurdu, Masum, Bartu Ben, İnsanlık Suçu, Deli Gönül, Bir Sevda İşi dizileriydi. Şimdiler de ise Benim Tatlı Yalanım Dizisinde Hayri olarak seyirci karşısına çıkacak. 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 02:22

YORUM EKLE