Benim Tatlı Yalanım Kayra Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Lavinya Ünlüler Rol Aldığı Yapımlar

Ekranlara giriş hazırlığı yapan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra karakteri kimdir? Nejat'ın kızı karakterine hayat verecek isim Lavinya Ünlüler kaç yaşında ve daha önce rol aldığı yapımlar ile ilgili merak edilenler içeriğimizde.

Benim Tatlı Yalanım Kayra Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Lavinya Ünlüler Rol Aldığı Yapımlar

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra karakterine hayat verecek isim, Lavinya Ünlüler olarak duyuruldu. Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alan Ünlüler, yaşı küçük olmasına karşın başarılı oyunculuğuyla gözleri doldurmuştur.

Lavinya Ünlüler Kimdir?

2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Lavinya Ünlüler, 1.25 boyunca ve 20 kg ağırlığındadır. Dizi hayatına başlamadan önce Hovarda klibinde rol alan Ünlüler, İbrahim Çelikol ve Nehir Erdoğan’ın yer aldığı Reaksiyon filminde rol almıştır.

İlk olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle dizi hayatına başlayan minik oyuncu daha sonra Ufak Tefek Cinayetler’de rol almıştır. Dizide Mila karakterine hayat veren Ünlüler, bu dizide Tülin Özen, Gökçe Bahadır ve Aslıhan Gürbüz gibi başarılı isimlerle aynı yapımda çalışma olanağı bulmuştur. Şimdilerde ise Benim Tatlı Yalanım dizisinde rol alacağı öğrenilen başarılı ismin, Nejat karakterinin kızı Kayra’yı canlandıracağı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 01:08

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ecrin Kılınç
Ecrin Kılınç - 12 ay Önce

O kız çok çok güzel bir oyuncu


Popüler Haberler