Benim Tatlı Yalanım Saniye Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Aslı İnandık Hakkında Bilgiler

Star TV ekranlarının yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım Saniye kimdir? Güldür Güldür'ün başarılı oyuncusunun dizide Saniye karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Benim Tatlı Yalanım Saniye Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Aslı İnandık Hakkında Bilgiler

Yaz aylarında Star TV ekranlarında yayınlanması beklenen, başrolünü Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in başrolünü üstleneceği Benim Tatlı Yalanım dizisinde Saniye karakteri ile ilgili detaylar merakla araştırılmaya başlandı.

Benim Tatlı Yalanım Konusu

Benim Tatlı Yalanım’da Nejat, Kayra’ya yalan söylemek zorunda kalır ve şans eseri Suna ile karşılaşır, Suna kendini Kayra’nın annesi olarak tanıtır ve bu yalan üzerine artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Dizinin eğlenceli ve kıpır kıpır karakterlerinden bir tanesi de Saniye olarak karşımıza çıkmakta.

Aslı İnandık Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Saniye karakterine hayat verecek isim Aslı İnandık olarak açıklandı. 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü öğrenimi gören İnandık, Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Sosyal medya açmış olduğu kanalda kısa süre içerisinde büyük bir beğeni toplayan başarılı isim daha sonra Gürse Birsel’in de dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Yalan Dünya dizisiyle ilk kez kameraların karşısına geçen İnandık, 2014 yılında Yıldızlar Şahidim Olsun dizisinde rol almıştır. Sosyal medyada paylaştığı videolarda kısa süre içerisinde büyük bir ün kazanan İnandık, müziğe devam edip etmeme yönünde düşünceleri hakkında da asla geri dönmeyeceğini belirtmişti. Başarılı oyuncunun şimdilerde ise ismi Benim Tatlı Yalanım dizisiyle geçiyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 04:03

YORUM EKLE

Popüler Haberler