Benim Tatlı Yalanım Saniye Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Aslı İnandık Rol Aldığı Yapımlar

Star TV ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan dizi Benim Tatlı Yalanım Dizisi izleyicilerin görücüsüne çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncu kadrosunda bulunan isimler büyük dikkat çekerken önemli karakterlerden biri olarak Saniye karakteri karşımıza çıkıyor. Peki Benim Tatlı Yalanım Dizisi Saniye Aslında Kimdir? İşte yaz sezonunda yayınlanacak olan dizide önemli karakterlerden biri olan Saniye karakteri hakkında detaylar...

Benim Tatlı Yalanım Saniye Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Aslı İnandık Rol Aldığı Yapımlar

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Saniye Aslında Kimdir?

Star TV ekranlarında yaz sezonunda izleyici karşısına geçecek olan Benim Tatlı Yalanım dizisinde dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Saniye karakteri. Saniye karakterini canlandıran oyuncunun ismi Aslı İnandık.

Dizinin konusundan biraz bahsedecek olursak, eşi tarafından terk edilen 6 yaşındaki Kayra’ya hem anne hem de baba olan Nejat karakterinin hikayesinin anlatılacağını söyleyebiliriz. Tabi Nejat karakterinin hayatının değişmeye başlamasına sebep olan Suna karakterinin yaptıklarına da şahit olacağız. Bakalım yaz sezonunda izleyeceğimiz dizi izleyiciyi tatmin edebilecek mi?

Saniye Kimdir?

Suna karakterinin ablasını oynayacak olan Saniye karakteri izleyicilerin beğenisini toplamaya çalışacak. Saniye karakterine Aslı İnandık hayat verecek.

Aslı İnandık İstanbul’da 1989 senesinde doğmuş ve Ankara Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü’nden mezun olmuş sonrasında ise Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden diplomasını almış başarılı bir oyuncudur. Aslı İnandık Youtube platformu üzerinde bir kanal açarak paylaştığı videolar ile geniş bir izleyici kitlesi edinmiştir. Youtube üzerinde elde ettiği başarı sonrasında sosyal medya üzerinde tanınan biri olarak ortaya çıktı ve 2014 senesinde Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı Yalan Dünya dizisinde oyuncu olarak görevlendirildi. Aynı zamanda Aslı İnandık Aslı Gibidir filminde de oyunculuğunu gösterdi.

Ahad Kazmaz Aslı İnandık’ın menajerlik görevini yapmakla birlikte kendisi Aliye, Hırsız Polis, İmkansız Aşk gibi yapımların da içerisinde bulunmuştur. Ahad Kazmaz ile Aslı İnandık evlilik dünyasına beraber adım atmışlardır.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 00:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler