Benim Tatlı Yalanım Suna Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Aslı Bekiroğlu Hakkında Bilgiler

Benim Tatlı Yalanım Dizisinde Suna karakterini kimin canlandırdığı izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Peki Benim Tatlı Yalanım Dizisi Suna Kimdir? Suna karakterini Aslı Bekiroğlu canlandırmaktadır. İşte Aslı Bekiroğlu hakkında bilinmeyenler…

Benim Tatlı Yalanım Suna Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Aslı Bekiroğlu Hakkında Bilgiler

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Suna Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncularından Suna karakterini Aslı Bekiroğlu canlandırmaktadır. Aslı Bekiroğlu 1995 senesinde dünyaya gelmiştir ve kendisi 162 cm boyundadır. Dilerseniz minyon yapılı güzel oyuncunun hayatına yakından göz atalım.

Aslı Bekiroğlu aslında intenet fenomenidir ve bu durumun farkına varan yapımcılar fenomenin hayran kitlesinden de faydalanmak istemişlerdir. Ancak Aslı Bekiroğlu ilk etapta buna izin vermemiştir. Kendisi maddi durumu iyi olan bir aileden gelmektedir. Özel İtalyan Lisesi’ni bitiren Aslı Bekiroğlu, Üniversite eğitimini beslenme üzerine aldı.

Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncusu Aslı Bekiroğlu kendi çapında göstermiş olduğu oyunculuk performanslarına dair kısa videoları sosyal medya uygulamalarından biri olan İnstagram üzerinden yayınlamaktadır. Sonrasında bu videoları Twitter uygulaması üzerinden de yayınlamaya başlamıştır.

Aslı Bekiroğlu ilk olarak Beni Böyle Sev isimli yapımda yer aldı sonrasında ise Mutluluk ve Gülümse Yeter yapımlarının oyuncu kadrosunda bulundu. En son olarak ise Jet Sosyete dizisinde rol aldı ve oyunculuk deneyimini artırdı. Ardından Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncuları arasına girdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 20:44

YORUM EKLE

Popüler Haberler