Benimle Söyle Yarışması Kanal D Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Benimle Söyle Juri Üyeleri Belli Oldu!

Kanal D’de yakında Benimle Söyle adında müzik yarışma programı başlayacak. Benimle Söyle programının tanıtım videosu yayınlandı. Benimle Söyle yarışmasında Ferman Akgül, Ahmet Güvenç gibi usta isimler jürilik yapacak.

Benimle Söyle Yarışması Kanal D Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Benimle Söyle Juri Üyeleri Belli Oldu!

Kanal D ekranlarında All Together Now yarışmasının Türkiye versiyonu yakında yayında olacak. Kanal D’de yayınlanacak olan programın adı da Benimle Söyle olarak belirlendi. Benimle Söyle programının tanıtım fragmanı yayınlandı. Tanıtımda pek çok sanatçının seslendirdiği Benimle Söyle şarkısı söylendi.

Benimle Söyle Şarkı Sözleri

Bazen eski bir aşk,

Bazen yaşadığın şu an,

Bir dokunuş, bir söz, bir müzik,

Beni benden alan.

İçimde nefestir o,

Ruhumda fırtına,

Zor gelir bana,

Şarkılar yoksa yaşayamam.

Benimle söyle,

Kim bilir neler var,

Senin içinde,

Anlar kendini bir çırpıda,

Paylaşalım gel

Kaptırıp gidelim

Bir şarkı düşün, bir şarkı seç

Benimle Söyle’nin Sunucusu Enis Arıkan Olacak.

Benimle Söyle müzik programının yapımcılığını Med Yapım üstlendi. Ayrıca programın sunuculuğunu Enis Arıkan yapacak. Yarışmada farklı alanlarda uzman 100 jüri üyesi olacak ve bu jürilere Birce Akalay liderlik yapacak.

Programa her bölümde 10 yarışmacı katılacak ve en çok puanı alan kişi adını finale yazdıracak. Yarışmacıların puan alabilmesi için jüri üyelerini ayağa kaldırması gerekiyor. En fazla jüriyi ayağa kaldıran yarışmacı finalist olacak.

Benimle Söyle Jüri Üyeleri

Benimle Söyle yarışma programının jürileri arasında pek çok ünlü isim bulunuyor. Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu olan Ahmet Güvenç, Melihat Gülses gibi ünlü isimler jüriler arasında yer alıyor. Ayrıca opera sanatçısı Cenk Bıyık, müzik prodüktörü Emrah Günkaya, stilist Çiğdem Doğu ve daha fazlası Benimle Söyle programında jüri üyeliği yapacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 15:16

YORUM EKLE