Benimle Söyle Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle ekranlara gelen ve büyük bir beğeni kazanan Benimle Söyle yarışması ilk bölümüyle ekranlara geldi. Yarışmayı takip eden milyonlarca kişi Benimle Söyle 2. bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtını aramaya başladı. Program ikinci bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

Benimle Söyle Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında henüz ilk bölümü yayınlanan müzik yarışma programı Benimle Söyle ikinci bölümüyle televizyon ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Sunuculuğunu Birce Akalay ve Enis Arıkan’ın üstlendiği yarışma programının ikinci bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak edilmeye başlandı.

Yarışmanın ilk bölümünde yeni yarışmacılar ve yeni jüriler karşımıza çıktı. Yarışma programı bütün heyecanıyla birlikte ikinci bölümüyle devam edecek.

Benimle Söyle 2. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Müzik yarışma programı Benimle Söyle ikinci bölümüyle 1 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

Benimle Söyle Yarışma Konsepti

Medyapım imzasıyla televizyon ekranlarına giriş yapan Benimle Söyle, ‘’All Together Now’’ programının Türkiye uyarlaması olarak karşımıza çıkmakta. Yarışmacılar sahne performansıyla karşısındaki 100 jüriyi etkileyip ayağa kaldırmaya çalışacak. Ayağa kaldırılan bütün jüriler için bir puan kazanılacak ve en yüksek puanı almayı başaran yarışmacılar final turuna kalacak. Yarışmanın her bir yeni bölümünde 10 yarışmacı jürileri ayağa kaldırabilmek için yarışıyor.

Benimle Söyle Yarışma Jürileri Kimler?

100 kişilik jüri kadrosunda; Ferman Akgül, Ahmet Güvenç, Orçun Sünear, Ayta Sozeri, Melihat Gülses, Gür Akat, Cenk Bıyık, Metin Arolat, Dj Wikki Wild, Sinem – Didem Balık, Emrah Günkaya, Çiğdem Doğu, Su Doğan, Caner Çalışır, TV programcısı Yelda Kırçuval, Nuri Harun Ateş, Çağatay Akman, Can Oflaz, Seçil Gür, Ekin Su gibi isimler yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 02:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler