Bıçak Sırtı Swara kimdir? Gerçek adı nedir? Helly Shah hakkında bilgiler

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi kadrosuna yeni bir ismi kattı. Yabancı isim dikkatleri çekmeyi başardı. Bıçak Sırtı dizisi Swara'nın kim olduğu merak ediliyor. Gerçek adı nedir? Helly Shah hakkında bilgiler seyirci tarafından araştırılıyor.

Bıçak Sırtı Swara kimdir? Gerçek adı nedir? Helly Shah hakkında bilgiler

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi yeni oyuncusuyla dikkatleri çekti. Türkiye’de beğenilerek izlenen diziye katılan yabancı oyuncunun kim olduğu merak ediliyor. Dizide Swara karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek adı Helly Shah.

Bıçak Sırtı Swara Karakteri

Diğer ismi ile Swaragini dizisi Bıçak Sırtı kadrosuna yeni bir isim kattı. Başrol karakterlerinden biri olan Swara, ilk başta pek bilinmeyen karakter olsa da Ragi’nin kardeşidir.

Bunu bilmeyen ikili zıt dünyalara ait olsalar da çok iyi anlaşmaktadır. Akıllı ve moden bir kız olan Swara, enerjisi yüksek iyi bir karakterdir. Ailesine ve sevdiklerine çok önem veren Swara her zaman doğru olanı yapmaya çalışmaktadır. Swara farklı bir dinden olduğu için sevilmemektedir.

Helly Shah Kimdir?

Helly Shah Kimdir?

7 Ocak 1996 yılında Hindistan, Gujarat eyaletinde dünyaya gelmiştir. Babası bilinen bir iş adamıdır. Zengin bir kız olan Helly, küçük yaşta oyuncu olmak istemektedir. İlk olarak 8.sınıfta tiyatro ile başlamıştır.

Daha sonra birçok dizide yer alan güzel oyuncu, 2016 yılında En iyi kadın oyuncu dalında Altın Petal Ödülü’nü almayı başarmıştır. Üniversite öğrenimine devam eden güzel oyuncu Müslüman bir ailenin kızıdır. Eğitimli bir dansçıdır. Boyu 1,57 ve kilosu 52 dir.

Ailesi Müslüman olan Helly’nin Hinduizm dinine bağlı olduğu söylentileri dolaşmaktadır. Güzel oyuncu Bıçak Sırtı dizisinde Swara karakterine hayat vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 15:51

YORUM EKLE

Popüler Haberler