Bir Aile Hikayesi Cem Neden Ayrıldı? Celil Nalçakan Neden Diziyi Bıraktı?

Celil Nalçakan Bir Aile Hikayesi’nden ayrıldı! FOX TV’de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde Cem karakterine hayat veren Celil Nalçakan, sezon finali bölümüyle diziye veda etti.

Bir Aile Hikayesi Cem Neden Ayrıldı? Celil Nalçakan Neden Diziyi Bıraktı?

FOX TV’de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisi 25 Mayıs Cumartesi akşamı sezon finali bölümüyle ekranlara geldi. Medyapım’ın yapımcılığını yaptığı dizinin başrollerinde Celil Nalçakan, Songül Öden, Olgun Toker, Birkan Sokullu gibi isimler yer alıyor.

Bir Aile Hikayesi Dizisinin Sezon Finali Bölümünde Neler Yaşandı?

Reyhan ve Cem eskisi gibi güzel vakit geçirememekten yakınırken, Nedim ve Çiğdem’in boşanma kararı alması Cem’i çok etkiler. Evliliğini yeniden hayata geçirmek için harekete geçen Cem, bir sürpriz hazırlar ve Reyhan’ı bir hayli şaşırtır.

Erdem ve Beste için her şey yolundayken, Şehnaz’ın devreye girmesiyle birlikte, yeni bir sorun ortaya çıkar.

Mahur bir yandan iş hayatıyla uğraşırken, öte yandan da babasına hamilelik yalanını söylemeye devam eder. Hayata tutunan Şakir’se hayatıyla ilgili önemli bir karar alır. Fakat harekete geçmesi için Mahur’un onayını alması gerekmektedir.

Nil’i tekrardan kazanmak için uğraşan Berk, Nil’i oyunun prömiyerine davet eder. Fakat Berk’i büyük bir sahne korkusu basar. Gerginliğini azaltmaya çalışırken, en yakınından bir kişinin zorluk yaşadığını fark eder. Önünde iki tane çözüm yolu vardır; ya geçmişteki gibi onu görmezden gelip yoluna devam edecek, ya da bu sefer ona yardım edecek.

Şakir ve Behiye hayatlarındaki en önemli anı yaşamak üzeredir. Ancak beklenmedik bir gelişme her şeyi kabusa çevirir.

Bir Aile Hikayesi Cem Kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisinde Cem karakterini Celil Nalçakan canlandırmaktadır. 1978 yılında Sivas’ta doğan Nalçakan, Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Celil Nalçakan şimdiye kadar Sıla, Hanımın Çiftliği, Kış Masalı, Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, Muhteşem Yüzyıl, İntikam, Poyraz Karayel, Hayati ve Diğerleri dizilerinde rol almıştır.

Celil Nalçakan, Bir Aile Hikayesi’nin sezon finali bölümüyle birlikte bu diziden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 00:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler