Bir Aile Hikayesi Nerede Çekiliyor? Dizisi Seti Nerede? FOX Bir Aile Hikayesi Hangi Diziden Uyarlama? Konusu Ne?

Fox TV Bir Aile Hikayesi dizisi nerede çekiliyor, dizisi seti nerede? Ekranlara gelme hazırlığında olan Bir Aile hikayesi hangi diziden uyarlama, konusu ne? Sevilen isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla dizinin ünlü bir ABD yapıtından esinlenerek ortaya çıktığı öğrenildi.

Bir Aile Hikayesi Nerede Çekiliyor? Dizisi Seti Nerede?  FOX Bir Aile Hikayesi Hangi Diziden Uyarlama? Konusu Ne?

Fox TV ekranlarında izleyicileriyle buluşan Bir Aile Hikayesi dizisi, senaryosu ve oyuncu kadrosuyla ilgi toplamayı başardı. Dizide başrol oyuncusu olarak Songül Öden ve Celil Nalçakan gibi başarılı isimler karşımıza çıkıyor. İzlenebilir ve merak uyandıran bir senaryoya sahip  dizinin nerede çekildiği ve hangi diziden uyarlandığı araştırma konusu oldu.

Bir Aile Hikayesi Çekimleri Nerede?

Sevilen dizinin, İstanbul Maslak’taki stüdyolarda çekildiği ifade edildi. Ancak dizide geçen köy sahnelerinin nerede çekildiğine ilişkin detaylar henüz bilinmiyor.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Hangi Diziden Uyarlama

MEDYAPIM’ın yapımcılığına soyunduğu dizinin yönetmeni ise Merve Girgin. Deniz Madanoğlu’na ait bir senaryo olmakla birlikte, dizinin ABD’de büyük bir yankı uyandıran ‘’This Is Us’’ dizisinden uyarlama olduğu öğrenildi. Çekimleri henüz devam etmekte olan dizide Songül Öden, Celil Nalçakan, Olgun Toker, Elin Afacan, İrem Sak, Ali Seçkiner Alıcı gibi isimler yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2019, 13:17

YORUM EKLE

Popüler Haberler