Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman başlayacak? Bir Annenin Günahı konusu ve oyuncuları

Bir Annenin Günahı dizisinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Bir Annenin Günahı dizisi yeni sezonda ekranlara gelecek. Bir Annenin Günahı dizisinin yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar.

Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman başlayacak? Bir Annenin Günahı konusu ve oyuncuları

Bir Annenin Günahı dizisi yakında başlayacak. Bir Annenin Günahı dizisinin oyuncu kadrosu, konusu ve yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar.

Ekranlar yeni bir uyarlama diziye daha merhaba diyor. Ülkemizde uyarlama dizileri çok sevilmektedir. Bundan dolayı yapımcılar da uyarlama dizilere yönelmiştir. Bu dizilere önek verecek olursak Anne, Mucize Doktor, Kadın, Bizim Hikaye, Kiralık Aşk gibi diziler yabancı ülkelerden Türkiye’ye uyarlama yapılmıştır.  Bu diziler ülkemizde oldukça dikkat çekmektedir. Bunlardan ayrı olarak şimdi ise Filipinler’de ABS-CBN’in yayınladığı Hanggang Saan dizisi ülkemize uyarlanıyor. Dizi Bir Annenin Günahı ismiyle Türkiye’de yayınlanacak.

Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman?

Bir Annenin Günahı Dizisinin Oyuncuları

Bir Annenin Günahı dizisinin oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı henüz kesinleşmedi. Dizinin yayınlanacağı kesinleşse de henüz hazırlıklara başlanmadı. Dizinin başrol oyuncusu bir anne olacak ve 40 yaş üstü bir kadın oynayacak. Bu kadının bir kız ve bir de erkek olmak üzere iki tane evladı olacak. Bu anne alakası olmadığı bir konu yüzünden hapse girecek ve iki çocuğu yalnız başına kalacak.

Bir Annenin Günahı Dizisinin Konusu Nedir?

Bu dizide bir anne vardır. Bu anne alakası olmadığı bir suç ile suçlanacak ve hapse konulacaktır. Dram konulu bir dizi olan Bir Annenin Günahı, iki çocuklu hapse girmiş bir annenin dramatik yaşamını konu edinmektedir. İşlemediği suç ile suçlanmaktadır. Bu yüzden hapse girer ve iki çocuğu annesiz kalır. Anne hapse düşünce çocukların halinin ne olacağı merak konusu olacaktır.

Bir Annenin Günahı dizisi başlıyor.

Bir Annenin Günahı Hangi Kanalda?

Bir Annenin Günahı Fox TV ekranlarından yayınlanacak. Yapımcılar uzun bir süre kanal arayışlarında olsalar da sonunda Fox TV ile anlaşma sağladılar. Yeni sezonda Fox TV’nin yayın ekranında yer alacak olan Bir Annenin Günahı dizisi ile ilgili detaylar gelmeye başladıkça dizlerle paylaşacağız.

Uyarlama bir dizi olan Bir Annenin Günahı dizisi, Limon Film tarafından yapılacak. Dizinin yönetmeni ve senaristi henüz netleşmedi. Limon film daha önce Poyraz Karayel, Avlu, Savaşçı gibi reytingleri yüksek dizilerin yapımcılığını üstlenmişti.

Orijinal adı Hanggang Saan olan Bir Annenin Günahı dizisi, sadece Türkiye’ye değil, dünyanın farklı ülkelerine A Mother’s Guilt ismiyle uyarlanıyor. Ülkemizdeki versiyonunun yönetmeninin Yüksel Aksu olacağı konuşuluyor. Dizinin orijinali iki sezon boyunca 108 bölüm olarak yayınlandı. Dizinin dünya genelinde tutulmasından dolayı ülkemizdeki yapımcıları da hareketlendirdi. Limon Film, bu dizinin Türkiye versiyonunu yapacak.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 10:46

YORUM EKLE

Popüler Haberler