Bir Zamanlar Çukurova’da Ercüment Bey Tecavüz Sahnesi ile Dikkatleri Üzerine Çekti! Diziye Yeni Katılan Ercüment Kimdir? Rüzgâr Aksoy Hakkında Bilgiler

Bir Zamanlar Çukurova'da tecavüz sahnesi ile gündeme gelen Ercüment Bey kimdir? Popüler dizinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan Ercüment Bey karakterine hayat veren oyuncu dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Tecavüz sahnesiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuzun hakkında detaylar haberimizde..

Bir Zamanlar Çukurova’da Ercüment Bey Tecavüz Sahnesi ile Dikkatleri Üzerine Çekti! Diziye Yeni Katılan Ercüment Kimdir? Rüzgâr Aksoy Hakkında Bilgiler

Bir Zamanlar Çukurova’da Tecavüz Sahnesi ile Dikkatleri Üzerine Çeken Ercüment Bey Kimdir? 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil olmuştu. Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’ya, Hünkâr Hanım’ın yeğeni Ercüment karakterine hayat veren Rüzgâr Aksoy katıldı. Rüzgâr Aksoy, Bir Zamanlar Çukurova’da Hünkar’ın yurt dışından gelen yakışıklı, uçarı yeğeni Ercüment karakterini canlandırıyor. 

Ercüment eğitimini yurtdışında almış ve uzun süre orada yaşamıştır. Yurtdışında gezip tozmak para harcamak dışında pek bir şey yapmamıştır. Küçük çaplı işler kovalamaya çalışssa başarılı olmamış yüzüne gözüne bulaştırmıştır. Parası bittiği için de Çukurova’ya Hünkâr teyzesinin yanına geri dönmüştür. Demir’i yeni kombine süt ve et üretim çiftliğini yurtdışına açmak için ikna etmeye çalışmaktadır. Çocukluğundan beri Demir’i kıskanmaktadır. Dizi başladığından beri eline geçen her fırsatı değerlendiren Ercüment’in yapacakları bunlarla sınırlı kalmayacak gibi gözüküyor. 

Diziye katıldığı bölümden beri adından söz ettiren dizinin farklı kişiliklerinden olan başı beladan kurtulmayan Ercüment dizinin 32. Bölümüne damga vurdu. Dizide konaktaki hizmetçiye ormanda tecavüz etmesi ve yardıma gelen Yılmaz’ı vurması ile adeta dizinin kilit isimlerinden biri oldu. 

Rüzgâr Aksoy Kimdir? 

Adanalı dizisiyle tanıdığımız ve şimdilerde Atv’nin efsane dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da rol alan Rüzgâr Aksoy; tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısıdır. 5 Ocak 1981, İstanbul doğumlu olan Aksoy, Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunudur. 

Adanalı dizisi ile 2010 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Rüzgâr Aksoy, Türkan, Karakol, Annem Uyurken, Ah Neriman ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizilerinde rol almıştır. Son olarak ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Yüz Yüze dizisinin kadrosunda yer almış ve Ender karakterine hayat vermiştir. 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 17:26

YORUM EKLE

Popüler Haberler