Blu TV Sokağın Çocukları dizisi sezon finali yapıyor!

İnternet platformu BluTV’ de yayınlanan Sokağın Çocukları dizisi sezon finali yapacak. BluTV, Sokağın Çocukları dizisi sezon finali yapıyor!

Blu TV Sokağın Çocukları dizisi sezon finali yapıyor!

BluTV üzerinden seyircisi ile buluşan Sokağın Çocukları dizi sezon finali yapıyor. Sevilen Adana dizisi Sıfır Bir’in senaristlerinin kaleme aldığı dizi sezon finali yapacak. Dizi 10. Bölümü ile sezon finali yapacak.

Yönetmen koltuğunda Kadri Beran Taşkın'ın oturduğu, dizinin kadrosunda Furkan Murat Uğur, Nesih Tunç, Gökhan Diğicibaşı, Hakan Erkuran, Tümer Adakaner, Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner gibi isimler yer alıyor. Sokağın Çocukları 9 Nisan Perşembe günü yayınlanacak bölüm ile sezona ara verecek. Dizinin yeni bölüm çekimlerinin ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

 

 

Ekonomi dünyasında tüm yeni gelişmelerden en kritik spor manşetlerine kadar tüm haberler anında telefonunda! Haberport mobil uygulamasını şimdi indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Objektif, doğru ve hızlı haber. Haberport’un tüm güncel haberleri artık Instagram’da! Bizi takip etmeyi unutma >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Kamu haberlerinden sıcak gelişmelere, merak ettiğin tüm haberler burada! Haberport Facebook Grubuna dahil olmayı unutma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 21:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler