Blu TV'de Haziran 2019’da Yayınlanacak Yeni Filmler ve Diziler

İşte dizi-film platformu Blu TV'nin Haziran 2019'daki yeni filmleri ve dizileri! Yaz ayında, Altın Küre ve Emmy ödüllerini kazanmış The Handmaid's Tale üçüncü sezonuyla, Cannes Film Festivali'ndan ödül alan ''Burning'' filmi BluTV'de olacak.

Blu TV'de Haziran 2019’da Yayınlanacak Yeni Filmler ve Diziler

İçeriğinde birbirinden çok izlenen dizi ve filmleri bulunduran Blu Tv, yaz ayında kitlesine yepyeni yabancı dizileri ve filmleri sunuyor. Altın Küre, Emmy ödülüne layık görülen ‘’The Handmaid’s Tale’’ dizisi üçüncü sezonuyla Blu TV ekranlarında olacak. Geçtiğimiz yıl Cannes Film Festivali’nde FIPRESCI Ödülünü almaya layık görülen Güney Kore yapımı ‘’Buning’’ de Blu TV ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

Yeni Sezon Müjdeleri

Haziran ayında Blu TV’de büyük bir beğeni toplayan yabancı dizilerin yeni sezonları da yayınlanacak. Blu TV ekranlarında May Productions imzası ve Blu TV özel yapımı olan ‘’Kafayı Yersin’’ isimli yemek ve sohbet programı da yayınlanacak. Sosyal medyada ısa sürede büyük bir kitleyi arkasına almayı başaran Sibil Çetinkaya ve Ahmet Aksöz, eğlenceli yolculuklara çıkacak ve yolculuk esnasında birbirinden farklı deneyimler yaşayacaklar.

Margaret Atwood ödülü kazanmış ‘’Damızlık Kızın Öyküsü’’ romanından uyarlanmış The Handmaid’s Tale, 3. sezonu 6 Haziran 2019 günü Blu TV’de başlayacak. Dizide Offred’in mücadelesi artarak büyüyecek.

Legion dizisi de üçüncü sezonuyla BluTV platformunda yerini alırken, dram ve gerilim türünün başarılı öneklerinden Riviera’da ikinci sezonla ekranlarda olacak.

Haziran ayının öne çıkan filmleri arasındaysa; Buning, Lars and the Real Girl, Charlie Bartlett, Dead Man Walking, The Bridges of Madison Country gibi ünlü ve aralarında Oscar ödünü kazanmış yapımlar yer almakta.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 11:34

YORUM EKLE

Popüler Haberler