Blutv Aralık ayı film ve içerik takvimi açıklandı

Blu TV Aralık ayı film ve içerik takvimini açıkladı. Blu TV kullanıcıları Aralık ayında pek çok ödüllü film ve diziyi izleme imkanı bulacak. İşte Blu TV’nin Aralık ayı film ve dizi takvimi…

Blutv Aralık ayı film ve içerik takvimi açıklandı

Blu TV’nin Aralık ayı takvimi açıklandı. Blu TV Aralık ayında da en iyi film ve dizileri kullanıcılarıyla buluşturacak. Aralık ayında Blu TV’de olacak yapımlar şu şekildedir:

Kız Kardeşler

kız kardeşler

Zengin ailelere evlatlık olarak verilen 3 kız kardeşin, köylerine dönmesini konu alan filmin yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper yer almaktadır.

Abluka

abluka

Kadir hapishanede 20 sene kadar kaldıktan sonra şartlı olarak tahliye edilir ve kendisine iş bulur. Kadir çöp toplayıcı olarak başladığı işte asıl olarak muhbirlik yapmaktadır.

Tepenin Ardı

Tepenin ardı

Nusret çocuklarını babasının çiftliğine götürür. Zafer askerden geldikten sonra bunalım yaşamıştır. Ancak kardeşi yaramaz bir delikanlıdır. Bir gün çiftlikte patlayan bir silah olayların akışını değiştirecektir.

El Marginal

Madrigal

Miguel Arjantin’de polislik yapmaktadır ve hakimin kızını kaçıran kişiyi bulmak için hapse girer. Miguel hapishanede ismini değiştirir ve içeridekilerin güvenini kazanmaya çalışır.

Da Vinci Demons

DA Vinci Demons

Dizide henüz 25 yaşında olan Leonardo da Vinci’inin gençlik yılları anlatılmaktadır.

Wayward Pines

wayward

Ajan olan Ethan Burke bir anda ortadan kaybolan arkadaşlarını aramaya çıkar ve bazı ilginç olaylarla karşılaşır.

Outcast

outcast

Banes annesinin ve eşinin de lanetlendiğini düşünmektedir. Psikolojisi tamamıyla çöken Banes bir rahibin yardımıyla olayların içinden çıkmaya çalışır.

Deep State

deep state

Eski bir ajan olan Easton, hayatını kaybeden oğlunun intikamını almak amacıyla geri döner.

Cardinal

cardinal

Geçmişi fazlasıyla karanlık sırlarla dolu olan Dedektif John Cardinal, Kanada’daki suçları engellemek için görevlendirilir.

Flash

flash

Polis departmanında sıradan bir çalışan olan Barry Allen, Star adlı bir labaratuvarda patlamaya yakalanır ve bu patlamadaki şimşeklerden bir tanesi Allen’a isabet eder. Şimşek Barry Allen’in tamamıyla değişerek süper kahraman olmasını sağlar.

Yabancı Filmler

The Killing of A Sacred Deer

Killing of a sacred deer

Ün salmış bir cerrah olan Sterven Murphy, oftalmolog eşi ve iki çocuğuyla güzel bir hayat yaşamaktadır. Steven’in bakımını üstlendiği Martin bu evdeki büyün düzenleri bozacaktır.

Escobar Paradise Lost

Escobar Paradise lost

Amerikalı bir sörfçü, Kolombiya’da olduğu yıllarda hayallerini süsleyen kadın olan Maria ile karşılaşır.

Kokowaah

kokowaah

Henry ailesini geri kazanmak için bir şans bulur. Ancak yıllar önceki ilişkisinden olan Magdalena’yı evinde görünce her şey alt üst olur. Henry annesi gelene kadar bu kıza bakmak zorunda kalır.

My Big Night

My Big Night

Filmde yeni yıla 2 ay kalmasına rağmen bir televizyon kanalında yaşanan telaş anlatılıyor. Ancak bu telaşın önüne geçen bazı durumlar da ortaya çıkar.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 11:03

YORUM EKLE