BluTV Pavyon dizisi ne zaman başlayacak? Konusu ve oyuncuları

Son dönemlerde birçok dizi ve film özel yayın platformlarından yayınlanmaya başladı. Türkiye'de de BluTV özel yayın platformlarından biri olarak dikkat çekiyor. BluTV'den yepyeni bir dizi geliyor. Pavyon adıyla yayınlanacak olan mini belgesel dizi Temmuz ayında görücüye çıkacak. Dizinin yönetmenliğini Sami Öztürk yapacak. İşte detaylar...

BluTV Pavyon dizisi ne zaman başlayacak? Konusu ve oyuncuları

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren bir yayın kuruluşu olan BluTV'den ses getiren bir proje daha geliyor. Ankara'nın gece hayatını tüm çıplaklığıyla izleyiciye aktaracak olan Pavyon dizisi çok yakında BluTV ekranlarında olacak.

BluTV'den iddialı bir proje daha geliyor. Temmuz ayında yayınlanması beklenen mini belgesel dizi Pavyon şimdiden dikkatleri üzerine çekti. Mini dizi toplam 5 bölümden oluşurken Ankara ile özdeşleşen pavyon kültürü izleyiciye aktarılacak. Yeşilçam filmlerinde kadınları pavyonlardan kurtaran erkek rollerini çok fazla izlemiştik. Aslında gerçekte pavyonların böyle olmadığını izleyicilere aktaracak olan Pavyon dizisinde, mekan sahibinden çalışanına kadar herkes oynayacak.

Mini dizi geçmişte yapılan Vesikalı Yarim filminin görüntüsüyle açılacak. Bu mini dizi pavyonlarda yaşanan tüm detayları büyük bir gerçeklikle aktaracak.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler