Canevim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Canevim DizisiKaç Bölüm Yayınlanacak?

ATV kanalında ilk bölümünü 27 Mayıs tarihinde yayınlayan Canevim dizisi Koliba Film tarafından ortaya konmakta. Beklenilenin altında bir reyting ile başlangıç yapan Canevim dizisinin ne kadar süreceği merak konusu. Peki Canevim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? İşte Canevim dizisi hakkındaki ayrıntılar…

Canevim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Canevim DizisiKaç Bölüm Yayınlanacak?

Canevim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Canevim dizisi ilk bölümünde genel izleyici kitlesinin yer aldığı Total grubunda çok düşük bir reyting değeri elde etti. 2,41 rakamıyla reyting sıralamasında 23. Sıraya gelen Canevim dizisi diğer reyting grubunda da benzer bir sonuç aldı.

Eğitim seviyesi yüksek olan AB grubunda ölçülen reyting değerlerinde 1,41 puan elde eden dizi 28. Sırada konumlandı.

ATV kanalı ve Koliba Film bu sonuçları elde edeceklerini önceden tahmin ediyorlardı. Zira Pazartesi günü yayınlanan diğer dizilerin izleyici kitleleri oldukça büyük. Fakat kanal ve yapım şirketi diğer diziler sezon finali yapmadan evvel bilerek böyle bir politika izlediler. İlk bölümün erkenden yayınlanarak bir tanıtım bölümü amacıyla görüntülenmesini istediler. Canevim dizi bayram arası verdikten sonra 2. Bölümü ile yayınlanmaya devam edecek.

Canevim dizisinin 2019 senesi yaz sezonu dizileri arasında dram kategorisinde yer alacak yapımlardan biri olacağı bilinirken, geleceğinin nasıl olacağı da merak ediliyor. Genel olarak yaz dizilerinin bir tatil hikayesi ya da aşk hikayesi üzerinde kurulu olduğuna rastlamaktayız. Ancak Canevim dizisi bu yapımlardan çok daha farklı bir senaryo ile ekranlara gelecek. Dizinin genel hikayesinin, tacize uğrayan bir kız ve onu taciz eden bir sapık etrafında döneceğini söylesek yanlış söylemiş olmayız.

Dizinin bu yönü ile daha önceden yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisine benzediği görülmekte. Kırgın Çiçekler dizisi yayınlandığı sezonda oldukça başarılı olmuştu. Bakalım Canevim dizisi de aynı başarıyı elde edebilecek mi?

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 02:22

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 2 hafta Önce

Eski turk filmi senoryosu bir dizi klasik bir dizi sacma sapan

Popüler Haberler