Canevim Feryal Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Nihan Büyükağaç Hakkında Bilgiler

Canevim dizisi Feryal kimdir? Taylan'ın annesini canlandıran oyuncunun gerçek hayat bilgileri nedir? Feryal karakterine hayat veren oyuncu kimdir? Yeni dizi hakkındaki bilgiler haberimizde...

Canevim Feryal Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Nihan Büyükağaç Hakkında Bilgiler

Canevim Dizisi Feryal Kimdir? Taylan’ın Annesinin Gerçek Hayatı Bilgileri 

Atv ekranlarında yayınlanması için geri sayımın başladığı Canevim dizisi Feryal karakteri dizinin ana karakterlerinden biridir. Taylan’ın annesi olan Feryal hakkında merak edilen detayları yazımızda sizlerle paylaştık. 

Koliba Filminin yapımını üstlendiği Canevim dizisi çok yakında izleyicilerle buluşacak. Tanıtım fragmanlarının ardından ilk bölümü merakla beklenen dizide dizinin kötü karakteri Taylan’ın annesi de adını sıkça duyacağımız karakterlerden biri olacak gibi duruyor.  

Feryal Tanbay, oğlu Taylan’ın kılına zarar gelsin istemez. Oğlunun çapkınlığının farkında olan Feryal, onun Ceylan’dan uzak durması gerektiğini ne kadar söylese de Taylan annesini dinlemez. Genç kızlara olan ilgisinden bıktığı için oğlu Taylan’ın yediği tokat sonrasında yaptığı zulme ses etmeyen Feryal, oğlunun rezil olduğunu dile getirip ailemizin itibari der durur. Zira onun için hayattaki en önemli şeylerden biri prestijdir. Bu olay ile zedelenen imajlarını düzeltmek için elinden geleni ardına koymaz. Oğlu Taylan’a da Ceylan’ı küçük düşüren konuşmalar yapar. 

Canevim Dizisi Feryal Aslında Kimdir? 

Feryal karakterini canlandıracak olan oyuncu Nihan Büyükağaç. 1981, İstanbul doğumlu olan Büyükağaç Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu. Şogen Film Müzik Prodüksiyon’a bağlı olarak çalışan oyuncu, “Büyük Buluşma” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına çıkmıştır. 2006 yılında rol aldığı “Fırtına” dizisinde Tamara karakteri ile adını duyurdu. 

“Senden Başka”, “Derdest”, “Sınıf”, “Ayrılık” adlı dizilerin ardından “Yüreğine Sor” filmiyle ilk kez bir filmde rol almış oldu. Başrolünde Birce Akalay ve Murat Ünalmış’ın rol aldığı “Yer Gök Aşk” dizisinde rol alan oyuncu, asıl çıkışını ise “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile yapmıştır. Bu dizide dört sezon boyunca Gülşah rolünü canlandırmıştır. Hemen sonrasında bir Karadeniz dizisi olan “Sevdaluk” adlı dizide rol almıştır. 

Fatma rolünü canlandırdığı bu dizinin ardından “Gönül İşleri”, “Gecenin Kraliçesi” adlı dizilerde rol almıştır. “Cesur ve Güzel” dizisinde bir eczacı olan Adalet rolüyle seyirci karşısına çıkan Büyükağaç, “Oflu Hocanın Şifresi 2” filminde Asiye olarak seyirciyle buluştu. Yer aldığı bu ikinci filmin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Umut Yeter” dizisinde Nihan karakterini canlandırmıştır. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 20:15

YORUM EKLE

Popüler Haberler