Canevim Hacı Anne Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Bedia Ener Hakkında Bilgiler

Yakında ATV ekranlarında başlayacak Canevim dizisinde Hacı Anne karakterini canlandıracak oyuncu belli oldu. Canevim Hacı Anne kim? Hangi oyuncu canlandırıyor? Canevim dizisinde Hacı Anne karakterini çok deneyimli bir oyuncu olan Bedia Ener canlandıracak.

Canevim Hacı Anne Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Bedia Ener Hakkında Bilgiler

Canevim Dizisi Hacı Anne Karakteri

Geçtiğimiz günlerde ilk bölüm fragmanı yayınlanan Canevim dizisindeki Hacı Anne, dizideki herkesi akıl hocası olacak gibi duruyor. Ceylan’ın kendisine yapılan hakarete tepkisiz kalmayıp herkesin içinde Taylan’a tokat atması basının gündemine oturacak. Taylan ise itibarına leke süren Ceylan’ı yok etmek için elinden geleni yapacak. Ömer’in sıkıntı çekmesine neden olan Taylan, Ceylan’ın babası Hamza’yı da bütün yaptıkları ile zor durumlara sokacak.

Ömer, Ceylan’ın yaptıklarının arkasında her zaman duran birisi olsa da aklında en ufak bir kuşku olduğunda onu yetiştiren Hacı Annesine danışır. Hacı Anne Ömer’e her zaman yol gösteren bir kişidir. Taylan’ın yaptıklarından sonra Ömer ile Ceylan ayrılmanın eşiğine gelirler.

Canevim Dizisi Ömer’in Hacı Annesinin Gerçek Adı

Yakın bir tarihte ATV ekranlarında olacak olan Canevim dizisinde Hacı Anne rolünü Bedia Ener canlandıracak. Bedia Ener 15 Haziran 1954 yılında doğdu ve ilk sinema deneyimini İffet filmiyle yaşadı. Pek çok dizi ve filmde yer almasıyla adından söz ettiren Bedia Ener, özellikle Mahallenin Muhtarı dizisiyle dikkatleri üzerine çekti.

Yaprak Dökümü’nde de rol alan Ener, bu dizi ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Bedia Ener son olarak 2018 yılında vizyona giren İç Oyun adlı sinema filminde rol aldı.

65 yaşındaki deneyimli oyuncu hem seslendirmeleriyle hem de oyunculuk kariyeri ile uzun yıllardır dizi ve sinema sektörünün içerisinde.   

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 01:50

YORUM EKLE

Popüler Haberler