Canlı yayın kazalarıyla gündeme gelen Oğuz Haksever emekli mi oluyor?

Canlı yayın kazalarıyla gündeme gelen Oğuz Haksever’in emekli olacağına dair bir iddia ortaya atıldı. Oğuz Haksever, Cumhurbaşkanı’nın Yassıada ile ilgili açıklama yaptığı sırada söylediği sözlerle gündeme bomba gibi düşmüştü.

Canlı yayın kazalarıyla gündeme gelen Oğuz Haksever emekli mi oluyor?

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir NTV spikeri Oğuz Haksever’in emekli olmak istediğini iddia etti. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Deniz Demir, son dönemde canlı yayın kazaları ile gündeme gelen Oğuz Haksever’in emeklilik istediğini ortaya attı.

62 yaşındaki gazeteci Oğuz Haksever son zamanlarda canlı yayınlarda yaptığı gaflarla gündeme geliyor. 27 Mayıs 1960 darbesinin yıl dönümü nedeniyle Yassıada’ya giden Cumhurbaşkanı’nın haberini sunan Oğuz Haksever, Cumhurbaşkanı’nın Yassıada ile ilgili açıklama yaptığı esnada “Neresi yaslı ada be. Canına okumuşsun” sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

Oğuz Haksever geçtiğimiz haftada da bir canlı yayın kazası yaşadı. Haksever’in öğle bülteninde ekrana gelen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Çin Devlet Başkanı Şi Cinping tarafından Büyük Halk Sarayı’nda resmi törenle karşılanması haberinin ardından rejiye yaptığı hareket de gündem olmuştu.

Özellikle Yassıada konuşmalarının ardından Oğuz Haksever’in işine kesin gözüyle bakılıyordu.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 19:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler