Cansız Zeynep'i öldürecek mi? Çarpışma Zeynep Ölecek mi? Elçin Sangu Diziden Ayrılacak mı?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çarpışma için sezon finaline geri sayım başladı. Son 2 bölüm daha ekranlarda yerini alacak dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Ay Yapım imzalı dizinin yeni bölümü oldukça aksiyon ve gerilim dolu sahnelere yer verecek gibi görünüyor. Cansız Zeynep'i öldürecek mi? Çarpışma Zeynep ölecek mi? Elçin Sangu diziden ayrılacak mı? Çarpışma 23. bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar...

Cansız Zeynep'i öldürecek mi? Çarpışma Zeynep Ölecek mi? Elçin Sangu Diziden Ayrılacak mı?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çarpışma için sezon finaline geri sayım başladı. Son 2 bölüm daha ekranlarda yerini alacak ve tatile girecek olan dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Ay Yapım imzalı dizinin yeni bölümü oldukça aksiyon dolu sahnelere yer verecek gibi görünüyor.

Çarpışma 22. Bölümde Neler Yaşandı?

Kadir, Haydar ve ekibi, Cansız ve adamları ile çatışmaya giriyor. Kadir'i takipte olan Veli, bulduğu yüksek bir binanın çatısına çıkıyor ve silahını hazırlıyor. Cansız'ı öldürmek için silahı ateşleyen Veli, Cansız'ın kaçması ile başarısız sonuçlanıyor. 

Kadir Cansız'ın Oğlu Olduğunu Öğreniyor

Kadir ulaştığı önemli bir istihbarat üzerine Cansız'ın beraber çalıştığı iki adamı takip etmeye başlar. Kadir, Cansız ile birbirlerine oyunlar kurmaktadır. Bu sırada Kadir'in aklında bir süredir yer eden sorunun cevabını öğrenir. Kadir, Cansız'ın oğlu olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşmek için karşı karşıya gelir.

Çarpışma 23. Bölümde Neler Yaşanacak?

Cemre, Zeynep'in parmağındaki yüzüğü farkeder ve ne olduğunu sorar. Zeynep ise Kadir ile evlilik kararı aldığını açıklar. Yeni bölüm fragmanında Veli'ye gelen tehdit dolu mesaj öne çıkıyor. Veli, Cansız'ın Zeynep'i öldürmeyi planladığını öğreniyor. Kadir'e ulaşmaya çalışan Veli'ye bıçak çekiliyor. Gerilimin yükseleceği yeni bölümde, Cansız bir kez daha acımasız yüzünü gözler önüne seriyor. Zeynep'e ise ne olacağı henüz belli değil.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 01:26

YORUM EKLE

Popüler Haberler