Çarkıfelek 24 - 25 Mayıs yeni bölüm konukları

Çarkıfelek Ramazan Bayramı özel bölümleriyle geri döndü. Sevilen yarışma programı 24-25 Mayıs tarihlerinde izleyici karşısına çıkacak. İzleyiciler Çarkıfelek 24- 25 Mayıs yeni bölümleri konuklarını merak ediyordu. Yarışmanın konukları açıklandı.

Çarkıfelek 24 - 25 Mayıs yeni bölüm konukları

Ekranların efsaneleşmiş yarışma programı Çarkıfelek Ramazan Bayramı özel bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak. Yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu oldu. Onur Büyüktopçu’ya yardımcı olacak kişi ise Emel Özkızıltaş olarak açıklandı.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yarışmanın konukları merak ediliyordu. Bayramın ilk gününde yarışmada yer alacak isimler Bülent Serttaş ve Kutsi oldu. Pazartesi günü yayınlanacak olan ikinci bölümde ise Cenk Eren, Gonca Vuslateri ve Sedef İybar yarışmaya konuk olarak katılacak.

Çarkıfelek Kanal D ekranlarında Pazar ve Pazartesi günü saat 20:00’de yayınlanacak.

Tüm anlık gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için uygulamamızı şimdi indir! >>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Günün merak edilen tüm olaylarından haberdar olmak istiyorsan, ne duruyorsun, hadi bizi Instagram’da takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 16:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler