Çarkıfelek Bayram Özel Bölümü Konukları Kim Olacak? Onur Büyüktopçu ve Emel Özkızıltaş'ın İlk Konukları Belli Oldu!

Ekranların fenomen programı Çarkıfelek hayranlarına müjde! Çarkıfelek yeni bölümleriyle tekrar ekranlara geliyor. Programın hayranları bayramda ilk bölümü yayınlanacak Çarkıfelek Bayram Özel bölümü konukları kim olacak, Sorularının cevaplarını merak ediyor. Onur Büyüktopçu ve Emel Özkızıltaş’ın ilk konukları belli oldu!

Çarkıfelek Bayram Özel Bölümü Konukları Kim Olacak?  Onur Büyüktopçu ve Emel Özkızıltaş'ın İlk Konukları Belli Oldu!

Yıllardır belirli aralıklarla ekranlara gelen ve her seferinde oldukça izlenen Çarkıfelek yarışması Kanal D ekranlarında tekrar yayınlanmak için gün sayıyor. Proıgramın sunuculuğunu bu yıl sevilen oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu üstelenecek ve ona Emel Özkızıltaş eşlik edecek. Programın ilk bölümü bayramın ilk günü yayınlanacak. İlk bölüm konukları Cenk Eren, Gonca Vuslateri ve Sedef İybar olacak.

Programın konuklarından Cenk Eren konuk olduğunu instagram hesabından esprili bir dille duyurdu.

Fenomen yarışma Çarkıfelek bayram özel bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’da Kanla D ekranlarında…

Gündemde olup bitenleri ve dünyadaki gidişatı merak ediyorsan Haberport mobil uygulamasını hemen indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sıcak gelişmeleri her an takip edebileceğin bir kaynak arıyorsan, şimdi sen de Haberport Facebook grubuna katılabilirsin! Hadi TIKLA!>>>Haberport’un Facebook Grubunda Sen de Yerini Al!

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 16:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler