Çarpışma Dizisi Cemre ile Zeynep Ölecek mi?

Çarpışma dizisi nefesleri kesiyor. Çarpışma dizisi Cemre ve Zeynep ölecek mi? Vali ile Adalı tuzaktan kurtulacak mı? İşte detaylar…

Çarpışma Dizisi Cemre ile Zeynep Ölecek mi?

Çarpışma dizisi izleyiciyi ekranlara kitlemeye devam ediyor. Çarpışma Zeynep ve Cemre öldü mü? Diziden neden ayrıldılar? Kerem Cemre’yi Hastane’ye götürebilecek mi? Cemre ölecek mi? İşte detaylar…

Çarpışma dizisinde olaylar birbiri ardına patlıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un oynadığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ÇARPIŞMA DİZİSİ SON BÖLÜMDE OLANLAR

Çarpışma dizisinin son bölümünde neler olduğuna bakarsak Kadir Adalı depoda bir antikacıyı sıkıştırdı. Bu antikacının kendi babası olduğunu öğrendi. Bu adam Adalı’nın ailesini öldüren adamdı. Adalı’nın Yusuf Murat adında bir kardeşi ortaya çıktı. Bu kardeşi silahlı saldırıda ölmüş. Adalı’nın cansıza olan öfkesi nefrete dönüştü.

Adalı’nın sıkıştırdığı antikacı Cansız, Adalı’nın annesini ve sevgilisini rehin alır. Asiye aynı zamanda Cansız’ın karısıdır. Adalı annesini serbest bırakması karşılığında Cansız’ın gitmesine izin vereceği sırada, Cansız’ın Asiye’yi kafasından vurması sonucu yer yerinden oynadı.

Sonrasında Cansız oradan Zeynep ile birlikte kaçmayı başardı. Cansız Zeynep’i Adalı’ya karşı koz olarak kullanacak.

Adalı ve Veli, Cansız’ın elinde olan Zeynep’i kurtarmak için çalışmalara başladı. Bakalım bu yılan hikayesinde sonuç ne olacak?

Demir de bu olayların intikamını alabilmek için Cemre’yi kaçırdı. Kaçırdığı Cemre’ye “Ben de sana bir hatıra bırakacağım ve hiçbir tedavi iyileştiremeyecek’’ sözlerini söylüyor. Cemre ağır yaralı olduğu için hastaneye gitmesi gerekiyor. Kerem Cemreyi aldığı gibi hastaneye yetiştirmeye çalışıyor. Cemre ölecek mi?

Zeynep’i kurtarmaya çalışan Veli ve  Adalı, Cansız’ın yerini buldular. Cansız Zeynep’i vermez. Veli ya da Adalı’dan birbirlerini vurmasını ister. Büyük bir tuzak kurduğunu kanıtlar.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 21:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler