Çarpışma Dizisi İvan Kimdir? Ivo Arakov Çarpışma Dizisine Katıldı!

Çarpışma dizisine yeni katılan İvan karakteri izleyiciler tarafıdan oldukça merak edildi. Dizide bir tetikçiyi canlandıran Ivo Arakov isimli Bulgar oyuncunun dizide kaç bölüm oynayacağı tam olarak bilinmesede izleyenlerden geçer not aldığı kesin olarak söylenmeye başlandı.

Çarpışma Dizisi İvan Kimdir? Ivo Arakov Çarpışma Dizisine Katıldı!

Çarpışma dizisi kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oluyor. Çarpışma dizisine Bulgar oyuncu konuk olacak. Ünlü Bulgar oyuncu Ivo Arakov Çarpışma dizisinde Rus İnfaz Timi Lideri rolünde oynayacak.

Çarpışma’nın yapımcılığını Kerem Çatay – Pelin Diştaş üstlenirken yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı dizi, Senaryosu Ali Aydın tarafından yazılıyor. Dizinin başrollerinde ise Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler var.

Çarpışma dizisi 17. bölüm sonunda dizi de görülen Iva Arakov’un Çarpışma dizisine bir kaç bölüm için geldiği açıklandı. Çarpışma dizisinde Ivan Sokurov hapishane de büyümüştür. Acımasız oluşu ile ün salmış olan Ivan Sokurov uluslararası bir kara para çetesinin de tetikçiliğini yapmaktadır.

Dizi de paralarına el koyan Kadir’e ve paralarını kaptırdığı Veli’ye düşman oan karakter Kadir ve Velin’nin peşine düşecektir. Ivan’ın yolu Cansız ile de kesişir ve birlikte kanlı saldırılarda bulunacaktırlar.

Ivo Arakov Kimdir

Ivo Arakov Bulgaristan’nın en ünlü bir oyuncularından birisi olarak karşımıza çıkıyor. 30 yaşında olan yakışıklı oyuncu Company of Heroes isimli Hollywood yapımı filmde rol aldı. Çok sayıda uluslararası projede yer alan oyuncu Çarpışma dizisinde rol aldıktan sonra Ivan Sokurov karakterini çok severek oynadığını ve hayranlıkla takip ettiği Türk oyuncularla karşılıklı rol almaktan büyük memnuniyet duyduğunu açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 16:32

YORUM EKLE