Çarpışma'da Cansız Karakterini Kim Canlandıracak? Kadirin Babası Cansız Kim? İşte O isim!

Show TV ekranlarında final yapacağı iddia edilen Çarpışma, büyük bir hızla kaldığı yerden devam ediyor. Kadir'in babası Cansız karakterinin kim olduğu merak ediliyordu ve nihayet beklenen an geldi.

Çarpışma'da Cansız Karakterini Kim Canlandıracak? Kadirin Babası Cansız Kim? İşte O isim!

Türk televizyonlarında dizi sektörüne farklı bir soluk getiren Çarpışma dizisinin erken final yapacağı iddia ediliyor. Show TV ekranlarında yayın hayatına devam eden dizide iddialara kulak asmayan ekip, büyük bir kararlılıkla yeni bölümlere devam ediyor. Başrol oyunculuğunu Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun üstlendiği dizi geçtiğimiz izleyicileri televizyon ekranlarına kilitlemişti.

Cansız, Kadirin Babası Olduğu Öğrenildi

Dizide bir süredir ismi geçen ve izleyicileri meraka sürükleyen Cansız karakterinin, Kadir’in babası olduğu ortaya çıktı. Dizinin ilk bölümlerinde Kadir, eşi ve oğlunu bir maç sonrasında patlama sonucu kaybetmişti. Patlamada Kadir’in babası Cansız’ın parmağının olduğu tahmin ediliyor.

Veli ise istenen parayı vermek için Cansız ile karşı karşıya gelmiş ancak Cansız’ın yalnızca silueti ekranlara yansımıştı. Bu sahne sonrasında dizi severler Cansız kim olacak sorusunun yanıtını büyük bir merakla araştırmaya başladı.

Cansız Karakteri Kim?

Cansız karakterini oynayacak ismin Şener Şen olacağı iddiası sosyal medyada yankı uyandırmıştı. Bu iddialar sonrasında Erkan Can’ın rolü kabul ettiğine yönelik söylentiler ortaya çıktı. Ancak diziye son olarak dahil olan oyuncunun Ali Sürmeli olduğu ortaya çıktı. Sürmeli’nin gelecek haftaki bölümde Cansız karakterine hayat vereceği ifade ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 01:56

YORUM EKLE

Popüler Haberler