Çernobil Yeni Sezon Olacak mı? Çernobil Dizisi Bitti mi?

HBO’ nun en çok izlenen yapımlarından biri olan Çernobil Dizisi 5. Bölümüyle ekrana geldi. Yayınlanan bölüm sonrasında sosyal medya üzerinde çokça konuşuldu. Peki Çernobil Dizisinin Yeni Sezonu Çıkacak Mı? işte Çernobil Dizisi yeni sezon hakkındaki ayrıntılar…

Çernobil Yeni Sezon Olacak mı? Çernobil Dizisi Bitti mi?

Çenobil Dizisinin Yeni Sezonu Çıkacak Mı?

Çenobil dizişinin yayınlanan yeni bölümünde çok kritik gelişmeler yaşandı. Dizi, takipçileri ve izleyenleri tarafından sosyal medya üzerinde sıkça tartışıldı. Bir zamanlar dünyayı sallayan  nükleer kazayı konu edinen dizi çok kısa bir süre içerisinde çok geniş bir izleyici kitlesine sahip oldu.

Çenobil dizisi yayınlanmaya ilk başladığında 5 bölümlük bir mini dizi olarak tanıtılmıştı. Son olarak 5. Bölümün yayınlanması sonrasında dizinin tüm severleri aynı soruyu sormaya başladı. Çenobil Dizisinin Yeni Sezonu Çıkacak Mı?

Dizinin yeni sezonuyla ilgili olarak, yayın haklarını elinde bulunduran HBO kanalından resmi bir açıklama henüz gelmemişken, şimdilik  dizinin sona erdiği ifade edilmekte. Dizinin takipçileri yeni sezonu merakla bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 00:12

YORUM EKLE

Popüler Haberler