Çeto ve Mahsun’un ölümünün ardından Çukur’da neler olacak?

Show TV’de yayınlanan Çukur dizinin son bölümünde inanılmaz olaylar yaşamıştı. Bu olayların ardından Çeto ve Mahsun’un ölümünden sonra Çukur’da neler olacak? merak edilmeye başlandı. Bu soruların hepsi, 1 Nisan akşamı yayınlanacak olan Çukur’un 2. sezon 26. bölümünde cevap bulacak.

Çeto ve Mahsun’un ölümünün ardından Çukur’da neler olacak?

Çukur dizisinde son bölümde çok önemli olaylar gerçekleşti. 25 Mart Pazartesi yayınlanan 2. Sezonun 25. bölümünde çatışma sahneleri ve önemli gelişmeler yaşanmıştı. Bu gelişmelerin ardından 1 Nisan yayınlanacak olan 26. bölümde neler olacağı merak edilmeye başlandı.

Çeto ve Mahsun’un ölümünün ardından Çukur’da neler olacak?

Mahsun, Çeto’nun çevirdiği kirli işleri öğrenmesinin arından Çeto’yla arasına mesafe koydu. Mahsun’un, Çeto’yu vurmuş olmasının sebebi ise Çeto’nun Mahsun’a kendi babası öldürtmesi oldu. Mahsun babasını ararken Çeto’nun çevirdiği işleri öğrendi ve onu vurdu. Çeto’nun ölmesi Çukur’daki Karakuzular’ın bitmesi anlamına geliyor. Çukur’da eski huzur sağlanacak mı, neler olacağını diğer bölümler gösterecek. Çukur’da Karakuzuların gelmesiyle birlikte kirli işlerin sayısı artmıştı.

Çukur’da bu hafta yaşanan gelişmeler ile birlikte mahallede yeni bir düzenin sağlanabileceği düşünülüyor. 1 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanacak olan bölümde bütün gelişmeler gösterilecek.

Ayrıca Cumali ve Damla’nın neler yaşayacağı da merak ediliyor. Cumali yeni düzende babasının yanında yer alacak mı?  bu soruların hepsi gelecek bölümlerde cevaplanacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 00:19

YORUM EKLE

Popüler Haberler