Çocuktan al haberi ne zaman başlayacak? Yeni bölüm tarihi belli oldu

Çocuktan Al Haberi Show TV ekranlarında yeniden başlıyor. Yeni bölüm ne zaman sorusunun yanıtı ortaya çıktı. İşte Çocuktan Al Haberi programına ilişkin yeni ayrıntılar.

Çocuktan al haberi ne zaman başlayacak? Yeni bölüm tarihi belli oldu

Show TV ekranlarının sevilen eğlence programı Çocuktan Al Haberi, yepyeni bölümleriyle ekranlara gelme hazırlığı yapmakta. Evrim Akın’ın sunumuyla ekranlara gelecek yarışma programıyla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Zaman zaman esprili, zaman zamansa hayal dünyasındaki gerçeklerle verilen cevaplar tam bir kahkaha tufanı yaşatıyor. Çocuktan Al Haberi programında çocukların verebildiği veya veremediği yanıtlar izleyicileri ekran başına topluyor.

Çocuktan Al Haberi Ne Zaman Başlayacak?

Yarışma programı yeni bölümleriyle 7 Temmuz Pazar günü saat 20.00 itibariyle Evrim Akın’ın sunumuyla Show TV ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

Evrim Akın Kimdir?

12 Haziran 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Evrim Akın, aslen İzmirli’dir. Konak Belediye Tiyatrosu’nda kursiyer olarak tiyatroya başlayan Akın, liseyi tamamladıktan sonra 1996 yılında konservatuar eğitimi alabilmek için İstanbul’a gitmiş, Müjdat Gezen Sanat Okulu’na girmiştir. Henüz 16 yaşında babasını kaybettiği için eğitimini yarıda bırakan Akın, iki yıl boyunca İmparator dizisinde rol almıştır. Bir süre İbrahim Tatlıses’in özel asistanlığını üstlenen Akın, 2004 yılında Avrupa Yakası dizisinde Selin Yerebakan karakterine hayat vermiştir. Ünlü oyuncu henüz 17 yaşında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro öğrencisiyken tanıştığı Ümit Çırak ile dünyaevine girdi ancak bu evlilik yalnızca 6 ay sürdü.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 14:15

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep irem beki
Zeynep irem beki - 10 ay Önce

Evrim abla ben dün çocuktan al haberi izledim bir anda sizi gördüm Efe çok atarım evrim abla bugün çocuktan al haberi var mı evrim abla cevap yaz bekliyorum evrim abla.


Popüler Haberler